تا اصلاح پروژه محور خمام به خشکبیجار تیربون نمازجمعه در کنار مردم ایستاده است

خطیب نمازجمعه خمام با اشاره به اینکه تا اصلاح پروژه محور خمام به خشکبیجار تیربون نمازجمعه در کنار مردم ایستاده است، گفت: تمامی دستگاه های مجری و نظارتی بر پروژه خمام به خشکبیجار بدانند که این آغاز ماجراست و هزینه های ترک فعل ها و عدم نظارت ها مانند آوار بر سرتان خراب خواهد شد.

به گزارش مجله خبری تپور، حجت الاسلام والمسلیمن حامد اسدالله زاده ظهر امروز در بخشی‌ از خطبه دوم آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه در مسجد جامع شهر خمام با اشاره تیربون نماز جمعه با مردم عهد بسته که مؤذن دردهایشان باشد و در فریاد زدن مطالبات مردم با احدی عقد اخوت نبسته ایم، اظهار کرد: بر عهدمان هستیم که چنانچه تا دو ماه آینده تکلیف پروژه خمام به خشکبیجار معلوم نگردد و با خاطیان و ترک فعل کنندگان برخورد بازدارنده نشود، هزینه مجریان و ناظران متخلف را از تیربون نماز جمعه بالاتر خواهیم برد.

امام جمعه خمام با بیان اینکه مسئولین استانی گوش شنوایی برای شنیدن درد مردم خمام و خشکبیجار نمی شود، تصریح کرد: شاید هم شنیده اند و خود را به خواب غفلت زده اند! لذا خطاب مان  و رئیس دستگاه قضائی خواهد بود.

وی با بیان اینکه این نه صدای امام جمعه که صدای دل های داغ فرزند دیده که از حنجره من فریاد شده است، بیان کرد:  اینجا خمام ،شهری که فقط در ۸ سال گذشته شاهد داغدار شدن بیش از ۶۹ نفر و مجروح شدن بیش از ۱۰۴۵ نفر در یک مسیر ۱۰ کیلومتری شده است.

اسدالله زاده با اشاره به اینکه جایی که بیش از ده سال است مدیران اجرایی و نظارتی وعده داده اند که دیگر نمی گذاریم این جاده جان جوانان تان را بگیرد و هر بار خلف وعده کردند، بیان کرد: شاید خبر جان باختن مردم در این محور، برای مسئولین اجرایی و نظارتی اش عادی شده باشد؛ ولی برای مردمش جانکاه است.

خطیب نمازجمعه خمام با بیان اینکه صدای ضجه ها و گریه های فرزندان یتیم شده در این محور شنیده شود و آن هایی را که در خواب غفلت به سر می برند، تصریح کرد: آنهایی یا خود را به خواب زده اند بیدار شوند، به رئیس دستگاه عدلیه شکوه می کنیم، تا شاید ایشان برای دردهای کهنه مردم منطقه چاره کنند.

وی با اشاره به اینکه تا اصلاح پروژه محور خمام به خشکبیجار تیربون نمازجمعه در کنار مردم ایستاده است، گفت: تمامی دستگاه های مجری و نظارتی بر پروژه خمام به خشکبیجار بدانند که این آغاز ماجراست و هزینه های ترک فعل ها و عدم نظارت ها مانند آوار بر سرتان خراب خواهد شد.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳