تبلیغات مسموم رسانه های معاند، “سپاه” را عزیزتر کرده است

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان دراقشار و متخصصین یکی از اهداف استکبار را ایجاد شکاف بین مردم و انقلاب اسلامی از طریق وضعیت اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم دانست و گفت: یکی از راهبردهای وحدت شکن و تفرقه افکنانه در طول سال‌های اخیر توسط ایادی داخلی و خارجی نظام استکباری هدایت و رهبری شده مرتبط دانستن مشکلات معیشتی و اقتصادی با اصل نظام‌جمهوری اسلامی است.

به گزارش مجله خبری تپور، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه سپاه‌پاسداران همواره یکی از ارگان‌های مهم و تاثیر گذار در جمهوری اسلامی بوده است، اظهار کرد: سپاه پاسداران چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن و در دوران سازندگی و تحریم نقش مهم و تاثیرگذار در استقلال و استحکام نظام مقدس اسلامی داشته است.

وی با اشاره به دلایل توطئه و تخریب سپاه‌پاسداران توسط رسانه‌های معاند، گفت: اگر امروز رسانه‌های معاند دست به تخریب سپاه و فرماندهان آن می‌زنند تنها به‌خاطر آن است که این نهاد در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی کشور نقش موثری در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن در همه عرصه ها داشته و به خاطر خون شهدای والامقام در این نهاد، امروز دست دشمن ازاجرای برنامه های خبیثانه و تقرقه انگیز انه از مرزهای کشور دور مانده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار و متخصصین با اشاره به اینکه استکبار بعداز انتخاب ریاست جمهوری خرداد امسال و تشکیل یک دولت انقلابی، به هر طریقی در تلاش برای تضعیف ارکان مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: نیروهای مسلح حافظ صلح و امنیت کشور هستند لذا به این دلیل دشمنان به دنبال آن هستند در هر فرصتی مولفه‌های اقتدار کشور از جمله رهبری، ولایت فقیه، مردم و افکار عمومی جامعه، نیرو‌های مسلح مقتدر و زیرساخت‌های دفاعی، فرهنگی و اقتصادی کشور را مورد هدف قرار داده و تضعیف نمایند.

حبیبی، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک انسان در تراز انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی(ص) معرفی کرد تاکید کرد: دشمن در صددد نابودی تحکیم پایه‌های انقلاب و اسلام ناب محمدی (ص) بوده و در همین راستا سردار سلیمانی که یک انسان تراز انقلاب و نمونه یک شخصیت اسلامی و انقلابی بوده را مورد هدف عملیات تروریستی قرار داد.

وی با تاکید بر همسویی برخی از رسانه‌های معاند با برنامه‌های استکبار بیان کرد: در جنگ رسانه‌ای امروز برخی از افراد و کانال‌های معاند، هم راستا با استکبار نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را اجرا می‌کنند و در همراهی با افراد مغرض و ضدانقلاب، شرایط را برای اجرای نیات شوم دشمنان فراهم می‌سازند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان دراقشار و متخصصین یکی از اهداف استکبار را ایجاد شکاف بین مردم و انقلاب اسلامی از طریق وضعیت اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم دانست و گفت: یکی از راهبردهای وحدت شکن و تفرقه افکنانه در طول سال‌های اخیر توسط ایادی داخلی و خارجی نظام استکباری هدایت و رهبری شده مرتبط دانستن مشکلات معیشتی و اقتصادی با اصل نظام‌جمهوری اسلامی است.

حبیبی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت میان آحاد مختلف مردم و مسئولان در این برهه حساس از تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: در این شرایط باید بیش از پیش باحفظ وحدت، انسجام و هوشیاری خود را حفظ و با توکل به خدا در برابر دشمنان ایستادگی کرد تا از این طریق با نقشه های شوم دشمن در ایجاد التهاب در جامعه همراه نشویم.

وی با بیان اینکه هدف از تکرارشبهات، ایجاد یأس و ناامیدی در بین آحاد مردم است، بیان کرد: متأسفانه بعضی‌ها نادانسته با راهبرد دشمن همراهی می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان دراقشار و متخصصین با تصریح بر اینکه امروز مردم منتظر حاج قاسم سلیمانی های جدیدی هستند، گفت: می توان با پایبندی به وعده های الهی و مرعوب نشدن درمقابل دشمنان و با تکیه بر ظرفیتهای داخلی و جوانان انقلابی در عرصه مدیریتی، اجرایی واقتصادی، موانع را از سر راه برداشت و بن بست شکنی کرد.

وی با قدردانی از زحمات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حوزه‌های عمرانی و سازندگی کشور بویژه دراستان گیلان تاکید کرد: درهمه دولت‌ها، بخش مهمی از موفقیت‌ها در زمینه توسعه زیرساخت‌های اقتصادی و عمرانی کشور مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان دراقشار و متخصصین با بیان اینکه همیشه سپاه و بسیج خود را مخاطب حوادث در کشورمی داند، گفت: آحاد مردم از نقش بی‌بدیل و موثر سپاه و بسیج در بحران‌ها و حوادث‌طبیعی به‌خصوص درطی قریب ۲۲ماه شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح غربالگری شهیدحاج قاسم سلیمانی و کنترل بیماری کووید۱۹، اجرای موفق طرح واکسیناسیون عمومی، کمک های مومنانه و محرومیت‌زدایی و اوج عزت کشور آگاه هستند.

حبیبی با بیان اینکه تخریب رسانه های معاند، “سپاه” را عزیزتر می کند به یاوه گویی های این رسانه ها علیه سپاه و بسیج اشاره کرد تصریح کرد: قطعا مردم فهیم جامعه باوجدان‌های آگاه قضاوت خواهند کرد و این یاوه گویی ها، ذره ای از اعتماد ملت ایران به سپاه کم نمی‌کند.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳