بانیان وضع موجود حق انتقاد ندارند

سخنگوی دولت با تاکید بر لزوم پاسخگویی حامیان هشت سال گذشته، گفت: امروز زمان پاسخگویی بانیان و حامیان ۸ سال گذشته است، این درحالی است که بدنه اجتماعی نخبگان و مردم می‌توانند نقدهایی به دولت داشته باشند که دولت از این نقدها استفاده خواهد کرد اما بانیان و حامیان حق نقد ندارند بلکه باید در پیشگاه ملت ایران پاسخگو باشند.

به گزارش مجله خبری تپور، علی بهادری جهرمی در نشست خبری صبح امروز با اشاره به نقد پذیر بودن دولت اظهار کرد: از نقد منصفانه و دلسوزانه مخصوصاً از سمت مردم و اصحاب رسانه برای حل مشکلات مطرح می‌شود استقبال می کند و تمام این نقدها را مورد بحث و بررسی های لازم قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه دولت به دنبال اصلاح اشتباهات گذشته است، گفت: اگر برنامه ای جهت اصلاح امور مخصوصاً موارد ضروری مشکلات وجود داشته باشد دولت هرگز در برابر آن مقاومت نخواهد کرد یا اگر در برنامه‌ها اشتباهی وجود داشته باشد آن را اصلاح خواهد کرد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه بانیان وضع موجود حق انتقاد ندارند، بیان کرد:اما باید تفکیکی بین بانیان و حامیان وضع موجود با بدنه اجتماعی نخبگان، اصحاب رسانه و مردم ایجاد شود بلکه بانیان و حامیان وضع موجود باید پاسخگوی عملکرد خودشان در به وجود آمدن وضع موجود باشند.

بهادری جهرمی با تاکید بر لزوم پاسخگویی حامیان هشت سال گذشته تصریح کرد: امروز زمان پاسخگویی بانیان و حامیان ۸ سال گذشته است این درحالی است که بدنه اجتماعی نخبگان و مردم می‌توانند نقدهایی به دولت داشته باشند که دولت از این نقدها استفاده خواهد کرد اما بانیان و حامیان حق نقد ندارند بلکه باید در پیشگاه ملت ایران پاسخگو باشند.

 

انتهای پیام/1303