اطلاعیه مهم خانه مطبوعات گیلان برای بروزرسانی لیست اعضا

خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان با صدر اطلاعیه‌ای به مدیران مسؤل، صاحبان امتیاز و اعصای خانه مطبوعات اقدام به بروزرسانی لیست اعضای خود خواهد کرد.و

به گزارش مجله خبری تَـپور، خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان خطاب به مدیران خبرگزاری‌های سراسری در استان، صاحبان امتیاز نشریات مکتوب و مجازی، مدیران مسؤول نشریات مکتوب و مجازی استان، مدیران محترم دفاتر نمایندگی نشریات مکتوب سراسری در استان و همه اعضای خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان اطلاعیه برای بروزرسانی لیست اعضای خود صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

احتراماً، بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند حسب درخواست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و مصوبه 6 آذر 1400 هیئت‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان، مبنی بر بروز رسانی اطلاعات و مدارک اعضاء معرفی‌شده از سوی آن مسؤول محترم، متمنی است مقرر فرمایید تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه 15 آذر 1400، اسامی اعضای زیرمجموعه رسانه خود را که عضو خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان می‌باشند، در سربرگ رسانه با امضا و مهر رسانه (به شرح جدول ذیل) به خانه مطبوعات و رسانه‌های استان تحویل فرمایند. بدیهی است عضویت افراد معرفی نشده از سوی مسئولان رسانه‌های یادشده، به‌منزله انصراف از عضویت در خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان تلفی می‌شود. پیش‌تر از محبتی که مبذول می‌فرمایید، کمال تشکر را دارم.

انتهای پیام/1301