معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان:

مطالبات مردم منطقه جماران رشت مورد حمایت ستاد است

معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان از حمایت این ستاد از مطالبات مردم منطقه جماران رشت خبر داد.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ عبدالکریم علیزاده امروز در حاشیه چهل و هفتمین کمیته احیای حقوق عامه با موضوع مطالبه مردم جماران با حضور معاون مطالبه‌گری و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گیلان با تأکید بر حمایت از اصل مطالبه مردم اظهار کرد: نَفْس مطالبه مردم و حساسیت آن‌ها نسبت به زندگی پیرامونی‌شان نعمتی است که باید مورد صیانت قرار گیرد و مسئولین باید با توجه به این مطالبات شکرگزار این نعمت باشند.

وی با تشریح روند پیگیری مطالبه مردم افزود: متأسفانه مسؤولین مربوطه در این موضوع به‌جای تبیین و اقناع مردم با رفتار آمرانه برخورد کرده‌اند که لازم است اصلاح شود.

نماینده مطالبه گران نیز در این نشست ضمن طرح استدلال‌های خود گفت: ما معتقدیم ضمن برخورداری مجوز از سوی شرکت پیمانکار متأسفانه ضوابط اخذ آن به‌درستی رعایت نشده و انجام این پروژه زمینه‌های اضرار به مردم را فراهم می‌آورد که در این راستا از مسؤولین می‌خواهیم که جوانب مختلف موضوع را با مردم در میان گذارند و سؤال و مطالبه مردم با پاسخ درست روبرو شود.

در این نشست مطالبه مردم با حضور نماینده مطالبه گران بررسی و روند پیگیری مطالبه و همراهی مسئولین مورد ارزیابی قرار گرفت.

انتهای پیام/1301