مدیر صندوق کارآفرینی امید گیلان خبر داد

اختصاص ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای روستاهای کمتر توسعه‌یافته گیلان

مدیر صندوق کارآفرینی امید گیلان از اختصاص 50 میلیارد تومان تسهیلات برای روستاهای کمتر توسعه‌یافته گیلان خبر داد و گفت: دولت در نظر دارد با کمک همه استان‌ها بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار اشتغال ایجاد کند که صندوق کارآفرینی امید در این همین راستا تمام تلاش خود را در کنار سایر نهادها می‌کند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ مدیر صندوق کارآفرینی امید گیلان با بیان اینکه حمایت از کسب‌وکارهای خرد و کوچک روستایی، حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال روستایی را از مهم‌ترین اهداف و رویکردهای صندوق کارآفرینی امید است، اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید استان گیلان به روستاهای کمتر توسعه‌یافته استان مبلغ ۵۰ میلیارد تومان اختصاص می‌دهد.

به گفته مرتضی شهبازی پرداخت تسهیلات صندوق در کمترین زمان ممکن و خارج از بروکراسی دست و پا گیر اداری در اختیار متقاضیان قرار می‌‌گیرد.

وی با اشاره به اقدامات صندوق کارآفرینی امید در راستای اشتغال‌زایی تصریح کرد: صندوق با محوریت ساماندهی روستاهای بدون بیکار و تکمیل زنجیره ارزش با توسعه خوشه‌های صنعتی روستایی کوچک مقیاس در راستای تحقیق سیاست های اعلامی دولت در جهت ایجاد یک‌میلیون ۲۰۰ هزار فرصت شغلی همراه با سایر استان‌ها  تلاش می‌کند.

انتهای پیام/۳۳۸۹