استاندار گیلان: مدیران بانکی حضور میدانی داشته باشند

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه نباید تولیدکنندگان وارد بروکراسی‌های زائد اداری و دست و پاگیر شوند، گفت: مدیران اجرایی و بانکی با حضور میدانی در واحدهای تولیدی، بسترهای لازم را برای تولیدکنندگان فراهم کنند تا آنان بدون دغدغه به امر تولید بپردازند.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از مجموعه تولیدی ریسندگی گیلان در نشست بررسی مسائل این واحد، با تأکید بر تثبیت تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود اظهار کرد: با توجه به انگیزه بالای مدیران این مجموعه در فاز توسعه‌ای و نیز ایجاد خط تولید پنبه و افزایش تعداد اشتغال، باید حمایت‌های لازم صورت گیرد و جوانان آماده‌به‌کار فراخوان شوند.

وی با تأکید بر اینکه نباید تولیدکنندگان وارد بروکراسی‌های زائد اداری و دست و پاگیر شوند، گفت: مدیران اجرایی و بانکی با حضور میدانی در واحدهای تولیدی، بسترهای لازم را برای تولیدکنندگان فراهم کنند تا آنان بدون دغدغه به امر تولید بپردازند.

نماینده عالی دولت در گیلان هدف از بازدیدها را اعلام حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران و رفع موانع پیش روی آنان عنوان کرد و افزود: باید تا پایان امسال میزان تحقق شعار راهبردی نام‌گذاری شده امسال از سوی رهبر معظم انقلاب را اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه طی سه دهه گذشته در واحدهای ریسندگی گیلان شاهد آسیب‌های بسیاری بودیم، گفت: خوشبختانه این واحد تولیدی توانسته تهدیدها را به فرصت تبدیل کند و این عزم باید الگو قرار گیرد.

استاندار گیلان با برشمردن شاخص‌های تولیدکننده موفق و ضرورت تشویق آنان افزود: تولیدکنندگان موفق باید به پشتوانه حمایت‌های تسهیلاتی، نسبت به راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال استان اقدام کنند.

گروه ریسندگی گیلان شامل شش واحد تولیدی است که نخ‌های هایبالک، اکریلیک، پلی‌استر و تاپس اکریلیک تولید کرده و درمجموع افزون بر ۴۰۰ نفر اشتغال دارند.

انتهای پیام/۱۳۰۱