افشاگری عضو کمیسیون ‌امنیت ملی از مسؤولانی که مردم را علیه نظام می‌شورانند‌!

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مسئولان همین نظام در برهه‌هایی از انقلاب، با حضور در کف خیابان مردم را به شورش علیه نظام دعوت کردند، گفت: برخی‌ها به دنبال تأسیس حزب‌ها و فرقه‌ها و سرانجام به دنبال سرویس‌های بیگانه رفتند و به آن‌ها متصل شدند و فتنه بزرگ 88 را به وجود آوردند.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ جواد کریمی قدوسی روز شنبه در همایش بصیرتی سیاسی انقلاب اسلامی، رستاخیز استکبارستیزی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه امام خمینی (ره) قبل از سال ۴۲ مبارزه با استکبار را آغاز کرد، گفت: منشأ انقلاب اسلامی ایران استکبارستیزی بود زیرا امام خمینی (ره) از همان موقع با جنایت‌های آمریکا آشنایی کامل داشت.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) اسرار انقلاب اسلامی را بعد از انقلاب و در پایان جنگ فاش کرد، افزود: امام فرمودند که مسئولان جمهوری اسلامی باید بدانند که انقلاب مردم ایران، محدود به ایران نمی‌شود بلکه انقلاب اسلامی ایران سرآغاز انقلاب جهانی اسلام به پرچم‌داری حضرت حجت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخاطب این سخنان امام خمینی (ره)، مسئولان بودند، تصریح کرد: به فرموده امام خمینی (ره) اگر مسئولان از مسیر انقلاب خارج شوند، خطری بزرگ برای انقلاب به وجود می‌آورند و مرتکب گناه کبیره‌ای خواهند شد که هرگز بخشودنی نیست.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه این سخنان امام خمینی (ره) خیلی زود تعبیر شد، خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان همین نظام در برهه‌هایی از انقلاب، با حضور در کف خیابان مردم را به شورش علیه نظام دعوت کردند، به دنبال تأسیس حزب‌ها و فرقه‌ها رفتند و سرانجام به دنبال سرویس‌های بیگانه رفتند و به آن‌ها متصل شدند و فتنه بزرگ 88 را به وجود آوردند.

وی با بیان اینکه رسالت برخی از دولت‌ها این بود که سنت الهی احیاشده استکبارستیزی را از ملت ایران بگیرند، گفت: هدف دولت قبلی نیز این بود که آمریکا را به‌عنوان کدخدا معرفی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی (ره) همان اوایل انقلاب فرمودند که تا زمان که ندای لا اله إلّا الله و محمد رسول‌الله در سراسر دنیا طنین‌انداز نشده مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.

کریمی قدوسی با بیان اینکه مبارزه، جنگ را در برمی‌گیرد و جنگ نیز جزئی از مبارزه هست، تصریح کرد: جنگ تمام شد اما مبارزه تمام نشد، جنگ تمام شد اما مبارزه جمهوری اسلامی با صدام و حزب بعث تمام نشد.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با نفوذ، جزئی از این مبارزه هست، بیان کرد: مبارزه با تحریم جزئی از این رسالت مبارزه هست و فرهنگ عمومی ملت ایران، امروز فرهنگ مبارزه است که این فرهنگ قبل انقلاب نبود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز ملت ایران، ملت مجاهد در دنیا شناخته می‌شود، تصریح کرد: امام خمینی (ره) می‌فرمایند من با اطمینان می‌گویم که اسلام موانع داخل و خارج از خود را یکی پس از دیگری برطرف می‌کند و سنگرهای جهان را فتح می‌کند.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه امام می‌دید که صدام، قذافی، بن علی و حسنی مبارک را اسلام به زمین می‌زند، گفت: مستکبرین عالم و سعودی‌ها یکی پس از دیگری به‌زودی به زمین خواهند خورد.

وی با تأکید بر اینکه با شعار کار حل نمی‌شود زیرا فتنه‌ها و خطرات در پیش انقلاب هست، افزود: به همین دلیل امام خمینی (ره) سپاه پاسداران را تشکیل داد و در کنار آن جبهه‌های مقاومت را در سراسر دنیا تشکیل داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی که یک زمانی تا ناوش از لنگرگاه حرکت می‌کرد، حکومت کشور مقصد سقوط می‌کرد اما اکنون ناوهایش در محاصره قایق‌های تندرو سپاه پاسداران عاجز می‌شوند و حرفی برای گفتن ندارند.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه تفکر دولت قبل، بازگشت دوباره آمریکا به این کشور بود، بیان کرد: دولت قبل با تمام توان برای تحقق این رسالت عمل کرد اما موفق نشد.

وی با بیان اینکه امروز خداوند پرچم جهانی اسلام را به دست ملت ایران سپرده است، گفت: دولت امروز با فرهنگ استکبارستیزی به روی کار آمده است و یک دولت استکبارستیز است و با تمام توان و با توجه به ظرفیت‌های ‌داخلی به دنبال حل مشکلات است و اگر روزی هم مذاکره کند بااقتدار مذاکره خواهد کرد زیرا به انقلاب و ولایت‌فقیه و ارزش‌های اسلامی ایمان دارد.

انتهای پیام/1301