اعضای هیئت‌رئیسه شورای اسلامی گیلان مشخص شدند +اسامی

ظهر امروز (چهارشنبه) اولین جلسه شورای اسلامی گیلان پس از انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه این شورا در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ استاندار گیلان در درجلسه انتخابات اعضای هیئت رئیس انتخابات شورای اسلامی گیلان شوراهای اسلامی استان و هیأت رئیسه این نهاد را بازوی حمایتی و مشورتی برای مدیران استان خواند و اظهار کرد: اعضا باید تلاش کنند تا ضمن نظارت بر عملکرد شوراهای اسلامی بخش ها، روستاها و شهرستان ها ؛ دغدغه ها و مشکلات‌شان را نیز به مدیران استانی انتقال دهند.

اسدالله عباسی با بیان اینکه اصل شورا و مشورت در تعالیم و آموزه های دینی مورد تاکید است و من نیز به این اصل و اهمیت آن اعتقاد دارم، تصریح کرد: رفع موانع پیشرفت استان باید بر اساس عدالت باشد و تنها به چند شهرستان خلاصه نشود از این‌رو لازمست شوراهای اسلامی استان در واکاوی مشکلات حوزه های فعالیت خود، جدی تر عمل کنند.

در جلسه انتخاب اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی گیلان که با مشارکت 17 نماینده از شهرستان های مختلف استان برگزار شد؛ ایمان سهیلی رئیس، بهروز فهیم نایب رئیس، کیومرث نظری برسری سخنگو و فردوس امیری شیراز و کیوان شریفی بعنوان منشی های اول و دوم انتخاب شدند.

انتهای پیام/1301