روشنگری راهکار مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان روشنگری و تبیین را راهکار مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان دانست و گفت: تبیین آرمان‌های حقیقی و اصیل امامین انقلاب اسلامی و آگاه کردن جوانان از توطئه‌های دشمن گامی مهم در مسیر مبارزه با استکبار جهانی است.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ حجت الاسلام والمسلمین مجتبی پوریوسفی امروز در جمع خبرنگاران ۱۳ آبان را برگی درخشان در دفتر مقاومت ملت ایران دانست و اظهار کرد: ملت ایران ثابت کرده که مقاومت تنها راه پیروزی بر استکبار جهانی است.

وی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی و افول قدرت پوشالی آمریکا گفت: امروز تمرکز اصلی دشمنان انقلاب و اسلام بر دور کردن نسل جوان از ارزش‌ها و باورهای اصیل انقلاب است.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان روشنگری و تبیین را راهکار مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان دانست و تصریح کرد: تبیین آرمان‌های حقیقی و اصیل امامین انقلاب اسلامی و آگاه کردن جوانان از توطئه‌های دشمن گامی مهم در مسیر مبارزه با استکبار جهانی است.

پوریوسفی جوانان را سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: امروز همه مسؤولان باید مجاهدانه از تمام توان و ظرفیت‌های خود برای امیدآفرینی و بهره‌گیری از ظرفیت نسل جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب و خدمت به مردم استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه براساس فرمایش مقام معظم رهبری، آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است، افزود: پیشرفت‌های ملت ایران علی رغم تحریم‌های ظالمانه و خصومت‌های استکبارهای جهانی سبب یاس، ناامیدی و شکست هیمنه پوشالی آمریکا و هم پیمانانش شده است.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان افول آمریکا را حقیقتی انکارناپذیر دانست و گفت: همانطور که شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی فرمودند تمام ملت ایران مرد میدان مبارزه با آمریکا هستند و هیچگاه نمی‌گذارند وصایای شهدای والامقام که در آن بر لزوم مبارزه با استکبار تاکید شده است فراموش شود.

پوریوسفی با اشاره به برنامه‌های این مجموعه در راستای ترویج فرهنگ مقاومت بیان کرد: با توجه به در پیش بودن صدمین سالگرد نهضت جنگل و شهادت میرزا کوچک خان جنگلی در نظر داریم تا ویژه برنامه‌هایی را در بازه زمانی ۱۳ آبان تا ۱۱ آذر اجرایی کنیم که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی با دعوت از عموم مردم شریف گیلان جهت شرکت در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان تصریح کرد: مردم شریف گیلان به پیروی از اسطوره مبارزه با استکبار یعنی میرزاکوچک خان جنگلی بار دیگر اثبات خواهند کرد که همچنان مسیر ایستادگی و مقاومت ادامه خواهد داشت و هیچ توطئه‌ای باعث نمی‌شود تا آن‌ها از آرمان‌ها و باورهایشان عقب‌نشینی کنند.

انتهای پیام/1301