فعال شدن ۱۲۶ باب جایگاه سوخت در گیلان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از فعال شدن ۱۲۶ باب جایگاه سوخت در گیلان خبر داد و گفت: ۶۹ باب جایگاه همچنان در نوبت راه‌اندازی با سامانه هوشمند هستند.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ کورش بالادست امروز در با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های سوخت در استان گیلان، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته ۱۲۶ جایگاه سوخت در سطح استان گیلان فعال‌شده‌اند.

وی بابیان اینکه تنها یک جایگاه سوخت در استان هنوز به چرخه بازنگشته، افزود: به دلیل مشکل سخت‌افزاری در جایگاه، تنها یک باب جایگاه سوخت فعال نشده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان همچنین از اتصال تعداد قابل‌توجهی جایگاه سوخت استان به سامانه هوشمند خبر داد و گفت: هم‌اکنون ۶۴ باب جایگاه سوخت در استان گیلان به سامانه‌های هوشمند سوخت متصل شده است.

بالادست بابیان اینکه همچنان تلاش‌ها برای راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت به سامانه‌های هوشمند ادامه دارد، افزود: تعداد ۶۹ باب جایگاه سوخت در نوبت راه‌اندازی با سامانه هوشمند هستند.

وی همچنین با اشاره به وضعیت جایگاه‌های مسیر اصلی و ترانزیتی استان نیز بیان کرد: همه جایگاه‌های مسیر اصلی و ترانزیتی جهت عرضه نفتگاز به خودروهای دیزلی فعال هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۱