بازدید بنزینی استاندار گیلان

استاندار گیلان با بیان اینکه ۱۲۰ جایگاه عرضه سوخت در سراسر استان فعال بوده و در ۲۴ باب، خدمات با کارت هوشمند ارائه می‌شود، گفت: پیش‌بینی‌ها براین است که تا پایان روز جاری، ۵۷ جایگاه دیگر به چرخه فعالیت عرضه با کارت سوخت افزوده شود.

به گزارش مجله خبری تَپور؛ اسدالله عباسی روز گذشته در بازدید از روند خدمات‌رسانی تعدادی از جایگاه‌های سوختی شهر رشت، اظهار کرد: از ۱۲۷ جایگاه عرضه سوخت گیلان، ۱۲۰ باب به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه هفت جایگاه عرضه سوخت به دلیل مشکلات سخت‌افزاری امکان فعالیت به صورت آفلاین را ندارند و تلاش برای فعال‌سازی آن‌ها با کارت هوشمند ادامه دارد، گفت: با اقدامات و تلاش‌های شبانه‌روزی صورت‌گرفته، در ۲۴ جایگاه عرضه سوخت گیلان، خدمات با کارت هوشمند ارائه می‌شود.

بازدید بنزین

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر لزوم تسریع فعال‌سازی سامانه‌ها در سراسر استان، بیان کرد: پیش‌بینی‌ها براین است که تا پایان روز جاری ۵۷ جایگاه دیگر به چرخه فعالیت عرضه با کارت سوخت افزوده شود.

وی همچنین از همکاری و صبوری مردم و تلاش‌های مدیر و سایر کادر فنی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان قدردانی کرد و گفت: جایگاه‌های باقیمانده نیز طبق برنامه از امشب در نوبت اتصال به سامانه کارت هوشمند قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/1301