مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان خبر داد

بازگشت تقریبی تمامی جایگاه‌های سوخت به چرخه فعالیت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با اشاره به بازگشت ۹۰ درصد جایگاه های سوخت استان به چرخه فعالیت، گفت: ۲۰ جایگاه با کارت سوخت خدمات دهی می کنند.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ از صبح روز پمجشنبه شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر امتنای جایگاه‌های سوخت در گیلان برای سوخت‌رسانی به دلیل گرانی احتمالی بنزین دست به دست می‌شد که بر همین اساس کوروش بالادست شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای عادی کردن فعالیت جایگاه‌های سوخت در استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 118 جایگاه سوخت گیلان به چرخه فعالیت بازگشته‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۰ جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و خدمات دهی را با کارت سوخت انجام می‌دهند، افزود: ۱۷ جایگاه سوخت دیگر نیز مقدمات اتصال به این سامانه فراهم شده که تا ساعات پایانی امشب وارد مدار می‌شوند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان اافزود: کارشناسان امروز مقدمات اتصال ۶۰ جایگاه سوخت دیگر برای اتصال به این سامانه را فراهم کردند در انتظار این هستیم که از سوی ستاد پخش اقدامات اتصال آنها انجام شود تا فردا وارد مدار شوند.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود تا غروب جمعه حدود ۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت استان گیلان وارد مدار سامانه هوشمند سوخت رسانی شوند، بیان کرد: به اخبار منتشر شده درباره اختصاص بنزین جبرانی اشاره کرد و افزود: تاکنون چیزی در این زمینه ابلاغ نشده و در حد همان شایعه است.

انتهای پیام/1301