آماده‌باش فرماندار رشت به دستگاه‌های اجرایی

فرماندار شهرستان رشت از تشکیل کارگروه رزمایش خود حفاظتی سپاه و نیروی انتظامی خبر داد و گفت: همه دستگاه‌ها در دو روز رزمایش سپاه و ناجا به‌طور کامل آماده‌باش بوده و اداراتی که از چند شعبه برخوردارند حساسیت موضوع را به شعبات اعلام کنند.

به گزارش مجله خبری تـَپور؛ علی فتح الهی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات بانک ملی با اشاره به اهمیت فعالیت چشمگیر مردم در همه عرصه‌‌های کشور اظهار کرد: مشارکت مردم در برنامه‌ها منجر به پایداری، ماندگاری و ارزشی بودن برنامه‌ها خواهد بود به‌طوری‌که حضور فعال مردم در فعالیت‌های عمرانی نیز بسیار مؤثر است.

وی با تأکید بر لزوم بستر مناسبی برای حضور بیشتر مردم در فعالیت‌های اجتماعی گفت: حضور و مشارکت مردم در برنامه‌ها برنامه منجر به این می‌شود که اتفاقاً برنامه‌ها با هزینه کمتر، ماندگاری و اثرگذاری بیشتر انجام شود.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ مشارکت در بین مردم، مانع انجام بسیاری از اتفاقات ازجمله اتفاقات امنیتی می‌شود، افزود: امنیت روانی و آرامش فضای عمومی جامعه ازجمله مواردی است که با مشارکت بالای مردم در فعالیت‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و فرهنگی به نحو مطلوب صورت می‌گیرد.

فتح‌اللهی با تأکید بر ضرورت همکاری و شرکت همه دستگاه‌ها در رزمایش «خود حفاظتی» سپاه و ناجا خاطرنشان کرد: چگونه و به‌موقع عمل کردن در بحران‌ها توسط دستگاه‌ها نوعی خود حفاظتی است که این موضع از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرماندار شهرستان رشت از تشکیل کارگروه رزمایش خود حفاظتی سپاه و نیروی انتظامی خبر داد و تصریح کرد: همه دستگاه‌ها در دو روز رزمایش سپاه و ناجا به‌طور کامل آماده‌باش بوده و اداراتی که از چند شعبه برخوردارند حساسیت موضوع را به شعبات اعلام کنند.

انتهای پیام/1301