ورزشکار گیلانی در کنار جواد فروغی به تیم ملی تیراندازی دعوت شد

تمرینات تیم ملی تفنگ و تپانچه از روز ۲۴ مهرماه سال جاری با حضور برترین‌های تیراندازی در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله خبری تَپور؛ این اردوها در رشته تپانچه زیر نظر آقای نجفی و خانم خدابنده‌لو و در رشته تفنگ زیر نظر آقای حسین باقری جهت حضور پرقدرت تیراندازان ما در رقابت‌های آسیایی 2022 انجام خواهد شد و ورزشکار گیلانی سجاد پورحسینی در کنار بهترین های تیم ملی و دارنده مدال طلای المپیک جواد فروغی به تیم ملی دعوت شده است.

امیداواریم استان گیلان در رشته های تیر اندازی قهرمانانی همانند «سجاد پورحسینی» را پرورش دهد و در لیگ تیراندازی  فدراسیون حضور پر رنگی داشته باشد.

استان گیلان استعدادهای خوبی در رشته تیراندازی دارد و با مدیریت  و برنامه ریزی مسئولان این رشته خبرهای خوبی در آینده خواهیم شنید.

گفتنی است جواد فروغی دارنده طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز که تمرینات خود را زیر نظر نجفی از شهریور سال جاری آغاز نموده، قرار است در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی که از تاریخ ۱۲ الی ۱۹ آبان در کشور لهستان برگزار می‌شود، حضور پر رنگی داشته باشد.

در پایان اسامی ورزشکاران دعوت شده به اردوهای تیم ملی به شرح ذیل اعلام می‌شود:

نفرات در رشته تفنگ

1. استان تهران: الهه احمدی، مهیار صداقت، امیرمحمد نکونام، علیرضا داودآبادی و حسنا توتونچی.
2. استان ایلام: پوریا نوروزیان، محمد حسین کریمی، آرمینا صادقیان و پارسا امیدیان.
3. استان همدان: مهلقا جام بزرگ.
4. استان سمنان: امیر سیاوش ذولفقاریان و علیرضا دانشور.
5. استان خراسان جنوبی: نجمه خدمتی.
6. استان بوشهر: فاطمه کرم زاده.
7. استان خراسان رضوی: صفیه صحراگرد.
8. استان قم: سیده رویا صبح خیز و هادی غره باقی.
9. استان البرز: نساء پاریاب.
10. استان آذربایجان غربی: ساینا تیموری و فاطمه عبدالهی.
11. استان سیستان و بلوچستان: مهدی جعفری پویا.
12. استان زنجان: امیرحسین گلپسند.

نفرات در رشته تپانچه

1. استان ایلام: جواد فروغی.
2. استان مازندران: هانیه رستمیان.
3. استان اصفهان: گلنوش سبقت‌اللهی، مهسا نیک نفس، شیدا انتشاری و شایان تمدن.
4. استان تهران: امیر جوهری خو، کسری عقیلی، سیده فاطمه احمدی، سارا میرابی و آمیتیس جعفری.
5. استان گیلان: سجاد پورحسینی.
6. استان کرمانشاه: محمدرسول عفتی.
7. استان البرز: رضا قره گوزلو و مصطفی نصیری حامد.
8. استان فارس: وحید گل خندان و حمیدرضا مصطفوی نسب.
9. استان بوشهر: نوشین پی خسته.
10. استان قزوین: الهام هریجانی.
11. استان خراسان رضوی: محدثه بمانیان.
12. استان گلستان: زهرا صفری.

انتهای پیام/1301