تداوم نظارت‌ گشت‌های مشترک بر مراکز تأمین و توزیع کالاهای اساسی

استاندار گیلان با اشاره به اینکه از شبکه توزیع و حمل و نقل کالا در استان، انتظار همکاری مضاعفی داریم، گفت: تداوم نظارت‌ گشت‌های مشترک بر مراکز تأمین و توزیع کالاهای اساسی از جمله شرکت‌های بزرگ تولیدکننده و توزیع کننده در کنار خرده فروشان ضروروت دارد.

به گزارش مجلی خبری تَپور؛ ارسلان زارع صبح امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار گیلان با تأکید بر لزوم استمرار برنامه‌ریزی منظم و منسجم برای تأمین مایحتاج اساسی خانوارهای گیلانی اظهار کرد: برای تأمین کالاهای اساسی و مایحتاج مردم مشکلی وجود ندارد و ذخیره‌سازی کالاها تا پایان سال صورت گرفته است.

وی تداوم نظارت‌ گشت‌های مشترک بر مراکز مهم و اصلی تأمین و توزیع کالاهای اساسی ازجمله شرکت‌های بزرگ تولیدکننده و توزیع‌کننده در کنار خرده‌فروشان را مورد تأکید قرار داد و گفت: با اقدامات ایجابی و تولید محتواهای مناسب باید به‌واسطه فرهنگ غنی گیلانیان، شاهد افزایش مشارکت تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان و همراهی اصناف همچون مقاطع مختلف باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه از شبکه توزیع و حمل‌ونقل انتظار همکاری مضاعفی داریم، اظهار داشت: تصمیمات این کارگروه بر مبنای خرد جمعی و حاصل هم‌اندیشی و بحث‌های کارشناسی در کمیته‌های مرتبط است.

در این جلسه گزارش آخرین اقدامات در خصوص ساماندهی بازار مرغ و نهاده‌های دامی توسط رئیسان سازمان‌های جهاد کشاورزی و صمت و نیز مدیرکل دامپزشکی گیلان ارائه شد.

همچنین گزارش رئیس اتاق اصناف مرکز استان در خصوص آخرین وضعیت و تغییرات قیمت کالاهای اساسی در بازار، گزارش مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از روند رسیدگی به پرونده تخلفات بنگاه‌های اقتصادی، گزارش مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص تشکیل شرکت تعاونی کشتارگران بیان شد.

انتهای پیام/۱۳۰۱