احمدی سنگر خطاب به رئیس‌جمهور: وقت ضیق است گیلان استاندار بومی نیاز دارد

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر انتخاب استاندار بومی برای گیلان گفت: در صورت انتصاب استاندار غیربومی زمان قابل‌توجهی می‌طلبد تا استاندار غیربومی بخواهد ازنظر سیاسی، اقتصادی، کشاورزی، اجتماعی و عمرانی شناخت و تسلط بر اوضاع‌واحوال پیدا کند.

به گزارش مجله خبر تَپور؛ محمدرضا احمدی سنگری در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه دولت‌مردان باید توجه ویژه به گیلان داشته باشند، اظهار کرد: مردم گیلان انتظار بجا و به حقی دارند و خواستار استانداری بومی، انقلابی، جهادی، فساد ستیز و دارای سوابق روشن مدیریتی هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام با اذعان به اینکه انتظار مردم ما این است استاندار گیلان باید فردی بومی باشد گفت: انتظار ما از دولت‌مردان این است برای گیلان استانداری بومی و آگاه به مشکلات مردم گیلان انتخاب شود تا امید مردم این استان پس از انتخاب رئیس‌جمهور دوچندان شود.

وی با اشاره به نیروی‌های انسانی توانمند و دارای سابقه روشن مدیریتی در گیلان بیان کرد: از دولت خواستاریم در انتخاب روسای سازمان‌ها و معاونین وزارتخانه‌ها از نیروی گیلانی بهره‌مند شود تا انتظار مردم گیلان در کرسی‌های مدیریتی کشور و رفع محرومیت‌زدایی برآورده شود.

احمدی سنگری با بیان اینکه بسته به انتخاب استاندار بومی و غیربومی قطعاً تأثیرات بسزای خاص خود را روی استان دارد، بیان کرد: استاندار بومی توانایی کمک‌های قابل‌توجهی در راستای پیشرفت اساسی و آبادانی گیلان خواهد داشت زیرا به دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان‌های استان آشنایی و اشراف بیشتری دارد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه فرصت ضیق و شرایط خاص‌تر از هرزمانی است، افزود: در صورت انتصاب استاندار غیربومی زمان قابل‌توجهی می‌طلبد تا استاندار غیربومی بخواهد ازنظر سیاسی، اقتصادی، کشاورزی، اجتماعی و عمرانی شناخت و تسلط بر اوضاع‌واحوال پیدا کند و با توجه به مشکلات عدیده و عقب‌ماندگی‌هایی که در ارتباط با چند سال گذشته برای استان گیلان رقم خورده است،

انتهای پیام/1301