سنگ‌فرش میدان ابریشم لاهیجان با مجوز کمیسیون ایمنی راه‌های استان جمع‌آوری می‌شود

کنده‌کاری‌های تکراری در جوار میدان ابریشم لاهیجان نارضایتی شهروندان را در پی داشته که شهردار لاهیجان در واکنش به این نارضایتی گفته جمع‌آوری سنگ‌فرش میدان ابریشم با مجوز کمیسیون ایمنی راه‌های استان در حال انجام است.

به گزارش مجله خبری تَپور؛ میدان ابریشم لاهیجان در زمان تصدی مسعود کاظمی (معاون امور شهرداری‌های استانداری) با تغییراتی ازجمله سنگ‌فرش ورودی شهر مواجه شد که این اقدام شهرداری علیرغم زیبایی ظاهری منجر به تصادفات عدیده‌ای در ورودی لاهیجان شد.

حالا شهردار جدید، اقدام به جمع‌آوری فرش موزاییک میدان ابریشم با مجوز کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرده است.

شهرداری لاهیجان در همین باره اظهار کرد: پس از اظهار نگرانی شهروندان و خودروهای عبوری از وضعیت ترافیک میدان ابریشم و سنگ‌فرش احداث‌شده و پیگیری‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر و مسؤولان شهرستانی با صدور مجوز اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گیلان این سنگ‌فرش از روز جاری جمع‌آوری می‌شود.

رضا زنده‌دل با تأکید بر اینکه بر اساس مصوبه کمیسیون ایمنی راه‌های استان گیلان،  سنگ‌فرش  میدان ابریشم جمع‌آوری‌شده گفت: اصلاح آن با تکمیل عملیات آسفالت و نصب سرعت‌گیر استاندارد توسط شهرداری لاهیجان با هماهنگی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای انجام خواهد شد.
زنده‌دل با بیان اینکه با هماهنگی معاونت عمرانی شهرداری این پروژه در کوتاه‌ترین زمان اجرا خواهد شد، افزود: ضمن عذرخواهی از مشکلات به وجود آمده از صبر و تحمل شهروندان و خودروهای عبوری قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/۱۳۰۱