رشت خاستگاه طبقه متوسط است/هرگز مصالحه نمی‌کنم

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در نشست هم‌اندیشی با گروه‌های مردم‌نهاد بر ضرورت بهره‌گیری از همکاری و مشارکت اجتماعی شهروندان در حل مسائل و موضوعات شهر تأکید کرد.

به گزارش مجله خبری تَپور؛ سید حسین رضویان امروز در نشست هم‌اندیشی با گروه‌های مردم‌نهاد رشت، با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های آنان، اظهار کرد: این گروه‌های مردم‌نهادند که برای تحقق مدنیت و توسعه در عالی‌ترین سطح مشغول فعالیت هستند.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط‌زیست و خدمات شهری با تأکید بر اینکه مسائل اصلی شهر رشت زنجیره به‌هم‌پیوسته‌ای هستند، افزود: از ناپدیدترین نقطه تا پدیدارترین آن را در بر می‌گیرد؛ چطور می‌توانیم بگوییم آینده رشت، آینده ایران است؟ سلامت رشت، سلامت ایران است و اگر رشت آسیب ببیند حیثیت بین‌المللی کشور در تالاب عینک و تالاب انزلی آسیب می‌بیند؟

وی با بیان اینکه اگر منافع مردم رشت را درخطر ببینم، هرگز اسیر مصالحه نخواهم شد، گفت: ما چطور این مسائل را به گوش کشور برسانیم، هیچ مسئولی بدون کمک رسانه‌ها از این مهم برنمی‌آید.

رضویان با بیان اینکه رشت خاستگاه طبقه متوسط است، بیان کرد: یکی از دلایلی که عموماً مدیریت در رشت موفق نمی‌شود این است که مدیریت متناسب با علائق و خواست این طبقه اجتماعی عمل نمی‌کند در این میان گروه‌های مردم‌نهاد کاتالیزور و تسهیل گر روابط طبقه متوسط و کانون قدرت هستند.

انتهای پیام/1301