حضور قطعی ماهی‌ها در تُنگ جام حذفی

تیم‌های دسته دومی برای حضور در جام حذفی اعلام آمادگی کرده و در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش مجله خبری تپور؛ رقابت‌های جام حذفی کشور از روز گذشته با برگزاری مسابقات مرحله نخست این رقابت‌ها آغاز شده و سپیدرود برای این حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده است.

در مرحله نخست این رقابت‌ها؛ تیم‌های قهرمان جام حذفی استان‌ها و تیم‌های دسته سومی شرکت دارند که بر اساس قرعه کشی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

از مرحله دوم این رقابت‌ها نیز تیم‌های دسته دومی وارد چرخه رقابت می‌شوند تیم‌های لیگ دویی که آمادگی خود را طبق زمانبندی کمیته مسابقات سازمان لیگ بایستی به صورت مکتوب به این کمیته اعلام کنند.

بر این اساس تا پایان مهلتی که سازمان لیگ برای اعلام آمادگی تیم‌های لیگ دویی جهت شرکت در رقابت‌های جام حذفی تعیین کرده بود یازده باشگاه برای حضور در این رقابت‌ها آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

باشگاه‌های شهرداری نوشهر، اترک بجنورد، پیام توس خراسان رضوی، گل ریحان البرز، فولادنوین اهواز، مس نوین کرمان، سپیدرود رشت، اسپاد تهران، شهید اورکی اسلامشهر، نود ارومیه، ون پارس نقش جهان یازده باشگاهی هستند که با ارسال نامه‌ای آمادگی خود را برای حضور در رقابت‌های جام حذفی اعلام کرده و حضور این یازده تیم در این رقابت‌ها قطعی است.

سپیدرود رشت و چوکا تالش نماینده گیلان در لیگ دسته دوم فوتبال ایران هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۱