۵۰۰ زائر اولی مشهدی شدند

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان گیلان از اعزام ۵۰۰ نفر زائر اولی طی سال ۱۴۰۱ با حمایت خیرین گیلانی و پشتیبانی بنیاد کرامت آستان قدس رضوی به منظور زیارت امام هشتم علی ابن موسی الرضا(ع)خبر داد.

به گزارش مجله خبری تَپــــور، جواد شفیعی ثابت امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنیاد کرامت رضوی از زیر مجموعه‌های آستان قدس رضوی است، اظهار کرد این بنیاد خادمیاران و یاوران رضوی استان‌ها را در قالب کانون‌های خدمت رضوی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و خدمات اجتماعی دراستان‌ها در مسیر خدمت به آستان نورانی امام رئوف برنامه‌ریزی و ساماندهی می‌کند.

وی با بیان اینکه عضویت در شبکه کانون‌های خدمت رضوی تحت عنوان یاوران و خادمیاران رضوی به صورت داوطلبانه و به نیت خادم الرضا شدن است، گفت: علاقمندان در کانون‌های تخصصی براساس سلیقه و تخصص و توان و فرصت و نیت خود در استان‌ها خدمات خود را که عمدتاََ به محرومین و نیازمندان است در حد وسع و توان و پشتیبانی‌های انجام گرفته به ثمر می‌رسانند.

شفیعی ثابت تصریح کرد: در سال جاری با پشتیبانی آستان قدس در زمینه اسکان و تغذیه و اهدا متبرکات در مشهد مقدس و حمایت خیرین استانی برای تامین وسیله نقلیه توانستیم ۵۰۰ نفر از زائرانی که سالیان متمادی توفیق زیارت نیافته بودند را به این سفر معنوی اعزام کنیم.

دبیرکانون‌های خدمت رضوی با اشاره به برنامه‌های این کانون در ایام نوروز گفت: برای ایام نوروز ۱۴۰۲ طرح جامه مهربانی با هدف تأمین البسه برای کودکان مناطق محروم توسط خادمیاران در حال اجرا است و مردم شریف گیلانی دلداده به امام هشتم می‌توانند نذورات خود را به شماره کارت نذورات آستان قدس (۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۵۰۱۲۳۵) واریز کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۲