جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از بندرانزلی، جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

این مراسم با محوریت کمک و دستگیری از زندانیان جرایم غیرعمد با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و معاونین و جمعی از مدیران سازمان و استان گیلان، صاحبان صنایع معدن و تجارت و دیگر مسئولین برگزار شد.

علی رضا یزدانی، رییس ستاد دیه استان با اشاره به مسولیت خطیر ستاد دیه گفت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی از اصلی‌ترین رویکردها و برنامه‌های ستاد دیه و خیرین است که در این زمینه گام‌های جدی و اساسی نیز برداشته شده است.

رییس ستاد دیه گیلان، با اشاره به این که محکومان مالی بیشترین طیف زندانیان جرایم غیرعمد را شامل می‌شوند، گفت: در این بین بدهکاران اوراق تجاری چک و سفته و مهریه، بیشترین جمعیت را در گیلان به خود اختصاص داده اند.

وی در همین زمینه تصریح کرد: با کمک خیرین و ستاد دیه بخش بزرگی از بدهی زندانیان جرایم مالی غیرعمد که مستحق آزادی بودند، پرداخت و بستر بازگشت آنها به آغوش خانواده‌هایشان مهیا شده است.

او در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: یکی از رویکردهای اصلی این ستاد کمک به آزادی بانوان زندانی جرایم غیرعمد است که در این زمینه اقدامات مؤثری شروع شده است.

انتهای پیام/۱۳۰۳