اختتامیه دومین جشنواره تخم مرغ‌های رنگی شهرداری لاهیجان برگزار شد

اختتامیه دومین جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی شهرداری لاهیجان برگزار شد و در این آیین فرهاد براتی، فرماندار شهرستان، رضا زنده دل، شهردار، بهمن کنعانی، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورا، ضمن بازدید از غرفه‌های نقاشی المان تخم مرغ‌ها از تلاش هنرمندان برای مشارکت در زیباسازی فضای شهر در آستانه نوروز ۱۴۰۲ قدردانی کردند.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از لاهیجان،  اختتامیه دومین جشنواره تخم مرغ های رنگی شهرداری لاهیجان برگزار شد و در این آیین فرهاد براتی، فرماندار شهرستان، رضا زنده دل، شهردار، بهمن کنعانی، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورا، ضمن بازدید از غرفه های نقاشی المان تخم مرغ ها از تلاش هنرمندان برای مشارکت در زیباسازی فضای شهر در آستانه نوروز ۱۴۰۲ قدردانی کردند.

در ادامه، هنرمندان نقاش شرکت کننده در دومین جشنواره تخم مرغ های رنگی لاهیجان از سوی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مورد تجلیل قرار گرفتند.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در حاشیه این جشنواره گفت: در آستانه نوروز ۱۴۰۲ با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و آماده سازی المان های نوروزی دومین جشنواره تخم مرغ های رنگی با حضور هنرمندان برگزارشد.

شهردار لاهیجان گفت: در این جشنواره تعداد ۱۶ المان تخم مرغ پس از رنگ آمیزی و نقاشی در نقاط مختلف شهر لاهیجان در نوروز ۱۴۰۲ نصب خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳