سکونت‌گاه‌های شهری پارلمانی محلی است

سرپرست فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم رونمایی از برند شهری بندر کیاشهر گفت: شهروند انتخاب می‌کند کجا زندگی کند و ساختگاه آن را تعریف می‌کند و یکی از ساختگاه‌ها پارلمان محلی است که ضرورت ارتباط از سوی مدیر و شهروند را می‌رساند.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از آستانه‌اشرفیه، خسرو آرنگ امروز در مراسم رونمایی از برند شهری بندرکیاشهر در سالن امام رضا (ع) با بیان اینکه شهر یک موجود زنده بوده و شهروندان نقش مهمی در جامعه دارند، اظهار کرد: شهر سکونتگاهی است که شهروندان و ساکنین آن شهر را می‌سازند و درواقع شهروند و ساکنین آن در ساختن آن نقش بسزایی دارند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به توسعه زیر ساخت در بندرکیاشهر گفت: شهروند انتخاب می‌کند کجا زندگی کند و ساختگاه آن را تعریف می‌کند و یکی از ساختگاه‌ها پارلمان محلی است که ضرورت ارتباط از سوی مدیر و شهروند را می‌رساند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید به انتقادپذیری مدیران در امور شهری بیان کرد: در کارکرد مدیریتی، حاکمیتی انتقادات و پیشنهاداتی وجود دارد، لازم است مدیر انتقاد را بشنود و برای آن برنامه‌ریزی کند.

آرنگ با اشاره به ضرورت جلب مشارکت، سرمایه‌گذاری و مدیریت منابع مالی و انسانی افزود: همانطور که منابع انسانی بسیار مهم است مدیریت منابع طبیعی نیز برای پیشبرد پروژه‌ها راهبردی ارائه شده از گیلان ضروری است.

به گزارش تپور، در ادامه با حضور فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه، بخشدار، فرمانده حوزه مقاومت بسیج بندرکیاشهر و جمعی از مسؤولین و فرهیختگان از برند و لوگوی جدید شهرداری بندرکیاشهر رونمایی شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳