رفع نیازهای سلامت‌محور مناطق محروم در اولویت است/ قطب درمانی غرب گیلان تقویت می‌شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه رفع نیازهای سلامت‌محور مناطق محروم در اولویت است، گفت: تالش به‌عنوان قطب درمانی غرب گیلان تقویت می‌شود تا مردم مجبور نباشند برای دریافت خدمات سلامت‌محور به مرکز استان ارجاع شوند.

به گزارش مجله خبری تپـــور از رشت، حسن محمدیاری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه نیازهای بهداشتی و درمانی گیلان را کاملاً می‌شناسد، اظهار کرد: تمام تلاش ما رفع نیازهای سلامت‌محور مردم به‌ویژه در مناطق محروم است.

وی با اشاره به بعد مسافت تالش به‌عنوان قطب درمانی غرب گیلان از مرکز استان، افزود: باید تلاش کرد تا این قطب از جهات مختلف تجهیز و توسعه شود تا مردم برای دریافت خدمات سلامت‌محور مجبور نباشد به مرکز استان ارجاع شوند.

محمدیاری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر آشوبی به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بر ضرورت ارتقای سطح بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود تأکید کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار تأمین و راه‌اندازی MRI در بیمارستان شهید نورانی تالش به جهت بهره‌مندی مردم منطقه از این مزیت شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳