شرکت ۳۰۰۰ نفر در مسابقات قرآن و عترت استان گیلان

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه قدس گیلان از شرکت ۳۰۰۰ شرکت کننده در مسابقات قرآن و عترت سراسر استان خبر داد و گفت: از بین این افراد ۹ نفر به مسابقات کشوری راه می‌یابند.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، حجت‌الاسلام حاتم نصیری‌نژاد صبح شنبه در جمع خبرنگاران از شرکت ۳۰۰۰ شرکت کننده در مسابقات قرآن و عترت سراسر گیلان خبر داد و اظهار کرد: برترین های مسابقات قرآن و عترت از رشته های مختلف به کشور معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیج برادان و خواهران مرحله استانی روزهای ۶ و ۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، افزود: ۳۰۰۰ بسیجی نواحی استان در مسابقه قرآن و عترت مرحله حوزه ای شرکت کرده بودند.

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه ۳۰۰ نفر از برادران و خواهران در رشته های مختلف به استان معرفی شدند، ادامه داد: این برگزیدگان در روزهای پنج شنبه و جمعه در مرحله استانی به رقابت پرداختند.

نصیری‌نژاد با بیان اینکه پذیرفته شدگان به مرحله کشوری معرفی می شوند، اظهار کرد: از ۳۰۰ نفر پذیرفته شده در مرحله استانی ۹ نفر به عنوان برترین ها به مرحله کشوری معرفی می شوند.

انتهای پیام/۱۳۰۳