تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها بدور از شتاب‌زدگی و به نفع ذینفعان خواهد بود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان تعامل را لازمه پیشرفت و توسعه برشمرد و گفت: تعامل، رکن توسعه مشارکت و تقویت این مهم در کادر درمان به‌ویژه پرستاران و دانشگاه علوم پزشکی گیلان مورد انتظار است.

به گزاارش مجله خبری تپـــــور از رشت،

اعضای نظام پرستاری رشت و حومه امروز با حضور در دفتر ریاست دانشگاه با دکتر محمدتقی آشوبی-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دیدار و گفت‌وگو کردند.

محمدتقی آشوبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پرستاران، اظهار کرد: پرستاران نقش به سزایی در تحقق اهداف نظام سلامت دارند و خدمات ارائه‌شده این قشر به مردم، قابل‌تقدیر است.

وی با تأکید بر توسعه مشارکت در جهت برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت، افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خانه اعضای هیئت‌علمی، پرستاران و کارمندان است و توسعه نظام سلامت مرهون تلاش‌های آن‌ها است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تعامل را لازمه پیشرفت و توسعه برشمرد و گفت: تعامل، رکن توسعه مشارکت و تقویت این مهم در کادر درمان به‌ویژه پرستاران و دانشگاه علوم پزشکی گیلان مورد انتظار است.

آشوبی با اذعان به اینکه دغدغه همه مردم و صنوف فعال در سلامت گیلان در دوره کنونی موردتوجه قرار خواهد گرفت، افزود: تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها در دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبورانه، بدور از شتاب‌زدگی و به نفع ذینفعان درون و برون‌سازمانی خواهد بود.

گفتنی است؛ در این نشست، در خصوص اعمال ردیف فوق‌العاده خاص پرستاری، تسریع در صدور احکام پرستاران مشمول قانون ایثارگری، به‌روز شدن پرداخت‌کارانه معوق پرستاران نیز گفت‌وگو شد.

رئیس و اعضای نظام پرستاری رشت و حومه نیز در این نشست ضمن تبریک انتصاب دکتر آشوبی به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعامل و همدلی بیش‌ازپیش اعضای نظام پرستاری با دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهت ارتقای نظام سلامت استان خبر دادند.

انتهای پیام/۱۳۰۳