پرداخت وام قرض‌الحسنه به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان

به گفته‌ی مدیر صندوق اجتماعی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان وام قرض‌الحسنه به مستمری بگیران این صندوق استان بدون ضامن و مراجعه حضوری پرداخت می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، مدیر صندوق اجتماعی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان، اظهار کرد: وام قرض الحسنه به مستمری بگیران این صندوق استان بدون ضامن و مراجعه حضوری پرداخت می‌شود.

یزدان شعبانی با اشاره به شرایط پرداخت این وام، بیان کرد: پرداخت وام قرض الحسنه به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بدون ضامن و مراجعه حضوری در استان گیلان به زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: طبق تفاهم نامه صورت گرفته با بانک قرض الحسنه مهر ایران، به زودی شرایط دریافت وام قرض الحسنه، بین مستمری بگیران در کشور و این صندوق در استان فراهم می‌شود.

️مدیر صندوق اجتماعی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان با بیان اینکه متقاضیان جهت دریافت این تسهیلات نیاز به معرفی ضامن ندارند و همچنین الزامی نیز برای مراجعه حضوری نخواهند داشت، افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر جهت دریافت خدمات صندوق بیمه اجتماعی می‌توانند پس از ابلاغ در سطح استان به کارگزاری‌های منتخب که در بخش‌ها و روستاها نیز حضور دارند، مراجعه کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۳