هیچ خودروی حامل مواد فاسدشدنی بیش از ۲۴ ساعت در محوطه گمرک آستارا متوقف نمی‌شود

مدیرکل گمرک شهرستان آستارا با تکذیب خبر فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان گفت: هیچ خودروی حامل مواد فاسدشدنی بیش از ۲۴ ساعت در محوطه گمرک شهرستان آستارا متوقف نمی‌شود.

به گزارش مجله خبری تپور؛ علی حسین ذوالقدری پیش از ظهر امروز با تکذیب خبر فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان اظهار کرد: فیلم پخش شده در فضای مجازی مبنی بر فاسد شدن محصولات کشاورزی گمرک شهرستان آستارا هیچ ربطی به این شهرستان ندارد.

مدیرکل گمرک شهرستان آستارا با بیان اینکه درخصوص فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان طی یک ماه اخیر هیچ گزارشی به کارشناسان و ارزیابان ما صورت نگرفته است، افزود: هیچ خودروی حامل مواد فاسدشدنی بیش از ۲۴ ساعت در محوطه گمرک متوقف نمی‌شود.

وی مشکل عمده کامیون‌داران را عدم‌پذیرش گمرک جمهوری آذربایجان دانست و تصریح کرد: تمام تشریفاتی گمرکی اعم‌از ورود و خروج در مدت زمان ۲۴ ساعت انجام می‌شود؛ اما گمرک جمهوری آذربایجان در بحث خروج کامیون‌داران سخت‌گیری می کند.

به گزارش فارس، دیروز فیلم فاسد شدن ۵۰۰ تن محصولات کشاورزی ازجمله فلفل به ارزش ۳۰۰ دلار در فضای مجازی منتشر شد که به علت تعلل در ترخیص کالا و ترافیک سنگین خودروهای حامل بار به اداره‌کل گمرک شهرستان آستارا نسبت داده بودند.

انتهای پیام/۱۳۰۱