مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان؛

حداقل ۸۰ واحد کارگاهی در محدوده اراضی شهرک صنعتی سپیدرود می‌توانند مستقر شوند

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در بازدید از روند اجرای پروژه‌های شهرک صنعتی سپیدرود بر تسریع در اجرای پروژه‌ها، توامان با دقت در حصول کیفیت حداکثری تاکید کرد.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، ضمن بازدید از روند اجرای پروژه‌های شهرک صنعتی سپیدرود، در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها قرار گرفت و بر تسریع در اجرای آن‌ها تاکید کرد.

 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی با بیان اینکه اجرای زیرساخت‌های شهرک‌ها از اهم رسالات شرکت شهرک‌های صنعتی است، گفت: با توجه به اینکه شهرک صنعتی سپیدرود قابلیت جذب سرمایه گذاران زیادی در حوزه تولید و اشتغال را دارد، لذا می‌بایستی اهتمام ویژه‌ای در به حداقل رساندن مدت زمان اجرای پروژه‌ها، توامان با دقت در حصول کیفیت حداکثری را داشته باشیم.

 

محبوبی در بازدید از سایت کارگاهی گفت: ما درخواست‌هایی جهت احداث واحدهای کارگاهی داریم که در محدوده اراضی که به این منظور در نظر گرفته شده است، حداقل ۸۰ واحدکارگاهی می‌توانند مستقر شوند.

 

وی ضمن بازدید از روند آسفالت برخی خیابانها، دستورات لازم جهت اجرای پروژهای هدایت آبهای سطحی، اجرا و تکمیل خیابان‌های داخلی و آسفالت آن‌ها و نیز آماده‌سازی بستر و زیرسازی اراضی مربوط به توسعه شهرک را صادر کردند.

 

به گزارش تپور، شهرک صنعتی سپیدرود با دارا بودن مزیت‌هایی چون، نزدیکی به مرکز استان، دسترسی آسان به مسیرهای تردد زمینی و هوایی و با بیش از ۴۰۰ قرارداد با صاحبان صنایع، اعم از واحدهای فعال بهره بردار و در حال ساخت، از پتانسیل بالایی جهت سرمایه‌گذاری در تولید و اشتغال برخوردار می‌باشد.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳