عارضه‌یابی و احصای مشکلات واحدهای تولیدی مستمرا صورت می‌گیرد

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان، مسئولین شهرستانی و واحدهای صنعتی شهرستان رضوانشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان، ضمن تقدیر از فعالان عرصه تولید و اشتغال و با اشاره به اهمیت تولید در کشور اظهار کرد: جایگاه و اهمیت تولید بر کسی پوشیده نیست  و  فعالان این حوزه  از جایگاه والا، حساس و بزرگی برخوردارند، بنابراین واجب و لازم است که از  حمایت همه جانبه برخوردار باشند

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی در ادامه خاطرنشان کرد: موضوع عارضه یابی و احصاء مشکلات واحدهای تولیدی مستمراً توسط شرکت‌های شهرک‌های صنعتی صورت پذیرفته و امری توقف ناپذیر می باشد.

محبوبی با بیان اینکه  از خرداد ماه سال گذشته تاکنون موفقیت چشمگیری در این خصوص حاصل شده است، افزود: برخی از واحدهای تولیدی این شهرستان با تزریق سرمایه در گردش می‌توانند افزایش چند برابری در تولید و تعداد اشتغال داشته باشند.

وی با بیان اینکه ما نباید بگذاریم هیچ واحد تولیدی به مرحله رکود برسد اظهار داشت: موضوعاتی همچون فعال سازی واحدهای راکد، توسعه اراضی شهرک و پیش تصفیه فاضلاب خروجی توسط واحدهای تولیدی از مباحث با اهمیتی است که باید مدنظر قرار گرفته و  در این خصوص اقدامات عملی  انجام شود.

انتهای پیام/۱۳۰۱