آیین تجلیل از فعالان حمل‌ونقل لاهیجان برگزار شد

در مراسم تجلیل از فعالان حمل‌ونقل لاهیجان که با حضور نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس، فرماندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان، رئیس پلیس راهور و جمعی از فعالان حمل‌ونقل در سالن همایش شهرداری برگزار شد، از رانندگان حوزه حمل‌ونقل تجلیل شد.

به گزارش مجله خبری تپور از لاهیجان، در مراسم تجلیل از فعالان حمل‌ونقل لاهیجان که با حضور نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان، رئیس پلیس راهور و جمعی از فعالان حمل‌ونقل در سالن همایش شهرداری برگزار شد، از رانندگان حوزه حمل‌ونقل تجلیل شد.

در این مراسم بهمن کنعانی رییس شورای اسلامی شهر، جمشید رنجبر از فعالان قدیمی حمل و نقل کشور و رسول فرخی، نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس از تلاش های رانندگان حمل و نقل قدردانی کرده و برای پیگیری حل مشکلات فعالان حمل و نقل تأکید کردند.

ادای احترام به شهدای گمنام، پخش کلیپ عملکرد یک ساله سازمان حمل و نقل شهرداری لاهیجان و اهدای لوح به رانندگان از دیگر بخش های این مراسم بود.

لازم بذکر است این مراسم که به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل برگزار شد با استقبال کم نظیر رانندگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری لاهیجان همراه بود.

انتهای پیام/۱۳۰۳