نظرمحمدی: شرایط سپیدرود رشت نگران کننده است

سرمربی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه شرایط سپیدرود رشت، شرایط نگران کننده‌ای است، گفت: هفته‌ها است که سرپرست خود تیم یعنی آقای پیمان پارسا را به دلیل مشغله ایشان در شهرداری کنار خود نداریم و مدیرعامل هم پس از بازی با فولاد نوین استعفاء دادند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به شرایط سپیدرود رشت اظهار کرد: خوشبختانه پس از وقفه بازی فولاد نوین و با توجه به بازی نود ارومیه که تیم برنده‌ای در زمین خانگی خود است، بازیکنان ما دستورات خواسته شده را به خوبی اجرا کردند و جنگیدند و اگر داور بازی عملکرد مناسبی داشت و پنالتی ما را می‌گرفت می‎توانستیم پیروز بازی باشیم و سه امتیاز ارزشمند بازی خارج از خانه را کسب کنیم.

وی بابیان اینکه از نتیجه بازی ناراحت نیستیم، افزود: بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند و یک موهبتی که سپیدرود فعلی دارد این است که تیم انسجام درونی بسیاری دارد و همین موضوع نقطه قوت ما محسوب می‌شود.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه پس از بازی با نود ارومیه چهار روز به بازیکنان تیم استراحت دادیم، گفت: بازیکنان تیم قرار بود از روز شنبه ۱۹ آذر ماه تمرینات خود را آغاز نماید اما به دلیل‌ عدم دریافت مطالبات تیم از شهریور تا کنون بازیکنان به رغم حضور در ورزشگاه، حاضر به تمرین نشدند.

به گفته سرمربی تیم سپیدرود رشت قرار بود تا قبل از شروع لیگ دسته دوم، ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شود و پس از هفته هفتم نیز ۱۰ درصد دیگر قرارداد پرداخت شود که متأسفانه تا امروز بازیکنان تنها ۱۵ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه وجود معوقات کار ما را سخت کرده است، افزود: هوادار پشت تیم است و تیم ما نیز تیم بسیار خوبی است اما متأسفانه مشکلات گریبان ما را گرفته است.

نظرمحمدی با بیان اینکه هفته‌ها است که سرپرست خود تیم یعنی آقای پیمان پارسا را به دلیل مشغله ایشان در شهرداری کنار خود نداریم و مدیرعامل هم پس از بازی با فولاد نوین استعفاء دادند، تصریح کرد: عدم حضور سرپرست و مدیرعامل، کار کادرفنی را سخت‌تر کرده است همچنین پس از بازی ما با نود ارومیه خبر صدور حکمی برای بنده بر روی سایت باشگاه قرار گرفت که باید بگویم بنده هرگز به دنبال گرفتن حکم مدیرعاملی و نمایندگی تام الاختیار یا بی‌اختیار باشگاه نیستم!

سرمربی سپیدرود رشت با تأکید بر اینکه مشکل اصلی تیم سپیدرود «مشکل مالی» است، گفت: ما اگر مشکل مالی نداشته باشیم اصلا نیازی به این احکام نیست.

نظرمحمدی اظهار کرد: بار دیگر می‌گویم بنده علاقه‌مند به کارهای فنی هستم زیرا سرمربی به اندازه کافی مشغله دارد و نباید او را درگیر مسائل دیگر کرد اما متأسفانه در باشگاه سپیدرود اینقدر مشکلات زیاد است که منجر به صدور این حکم شد.

وی افزود: بنده قاطعانه اعلام می‌کنم که به عنوان بچه رشت، هوادار و شهروند رشتی، کنار سپیدرود و تیم‌های دیگر شهر رشت هستم و هر کاری از دستم بر آید بدون عنوان برای تیم انجام خواهم داد چه بسا تاکنون هم کارهای زیادی انجام شده که نیاز به گفتن هم نیز زیرا هر کاری کردم برای تیم شهرم انجام دادم و علاقه‌ای به رسانه‌ای کردن آن ندارم.

نظرمحمدی با بیان اینکه شرایط سپیدرود رشت، شرایط نگران کننده‌ای است، گفت: باید بیشتر تمرکز خود به مسائل فنی بگذاریم و  اکثر بازیکنان سپیدرودبندی را در قرارداد خود دارند که اگر تا نیم فصل درصدی از قرارداد خود را دریافت نکنند می‌توانند به صورت یکطرفه قرارداد خود را با این تیم فسخ کنند و این موضوع یک زنگ خطر جدی برای سپیدرود رشت است و هرکسی می‌خواهد به تیم کمک کند یا مالک تیم را به بخش دولتی یا خصوصی واگذار کند باید هرچه زودتر این کار صورت گیرد.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه این سپیدرود «بچه زرنگ» فوتبال است، گفت: اگر شرایط به موقع مساعد شود، می‌توان به این تیم برای صعود به لیگ دسته اول امیدوار بود.

سرمربی باشگاه سپیدرود رشت گفت: امسال فوتبال گیلان به گونه‌ای دارد پیش می‌رود که سپیدرود، چشم و چراغ استان می‌شود پس باید همه از این تیم حمایت کنند و تا امروز تنها اداره ورزش و جوانان را کنار خود دیدیم.

به گفته نظرمحمدی چه بهتر از سپیدرود تحت پوشش نهاد یا ارگانی برود که مشکل مالی نداشته باشد و حداقل چند سالی سپیدرود نفس راحتی بکشد زیرا تمامی پنجاه و اندی سال گذشته، سپیدرود همیشه خصوصی اداره شده است و هیچ وقت سپیدرود از ارگان دولتی امرار معاش نکرده است.

وی در پایان گفت: امیدواریم امسال مسئولین امر، به خواسته به حق هواداران سپیدرود رشت جامع عمل بپوشانند و یک مجموعه را به باشگاه بیاورند که حداقل سه سال سپیدورد دغدغه مالی نداشته باشد و تنها به مسائل فنی فکر کند.

انتهای پیام/1301