ایجاد اشتغال برای ایثارگران در شهرک‌های صنعتی با تدوین بسته‌های حمایتی قانونی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در نشستی با مدیرکل بنیاد شهید استان گیلان گفت: برای من افتخاری بزرگ است که در خدمت ایثارگران و خانواده‌های معظم‌شان باشیم. مطابق حمایت‌های قانونی، ایثارگران می‌توانند در واحدهای صنعتی مشغول به کار شوند.

به گزرش مجله خبری تپور؛ مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در نشستی با مدیرکل بنیاد شهید استان گیلان گفت: برای من افتخاری بزرگ است که در خدمت ایثارگران و خانواده‌های معظم‌شان باشیم.

وی با بیان اینکه بعنوان یک سرباز بهترین روزهای کاری‌ام یقیناً روزهایی است که در خدمت این بزرگ مردان و خانواده‌های محترمشان باشم، گفت: ما آمادگی هرگونه همکاری جهت ایجاد اشتغال برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را داریم.

محبوبی با بیان اینکه در مقوله فرهنگی نیز از تمام ظرفیت‌ها بهره خواهیم گرفت.، گفت: واحدهای صنعتی نیز از بسته‌های حمایتی قانونی جهت افزایش اشتغال استفاده خواهند کرد.

محمدرضا داوطلب نیز انعقاد تفاهمنامه فی مابین بنیاد و این مجموعه را قدمی برای ارائه خدمت رسانی مطلوب‌تر به جامعه ایثارگری به ویژه متقاضی اشتغال دانست و اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای تحقق اهداف شعار امسال و اشتغال زایی برای ایثارگران واجد شرایط منعقد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اشتغال ایثارگران واجد شرایط یکی از دغدغه‌های مدیران بنیاد است افزود: استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت شهرک‌های صنعتی استان به منظور ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی به ایثارگران دارای طرح‌های خود اشتغالی و کار آفرینی و جامعه ایثارگری جویای و همچنین ساماندهی ایثارگران واجد شرایط از جمله موارد مورد توافق فی ما بین است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه طی هماهنگی‌های انجام شده با بانک‌های عامل استان زمینه حمایت از کسب و کارهای نوپا فراهم شده است گفت: باید از تمام امکانات و ظرفییت های موجود برای رفع دغدغه‌های ایثارگران تلاش کنیم.

انتهای پیام/۱۳۰۱