عضو کمیسیون امنیت مجلس: رئیس دخانیات باعث ایجاد رانت و مافیاست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلام درباره وضعیت دخانیات کشور گفت: در دولت آیت‌الله رئیسی انتظار نمی‌رود، مدیری در رأس دخانیات کشور گذاشته شود که به جای مقابله با مافیا و رانت، خود باعث ایجاد رانت و مافیا شود.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سید علی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره وضعیت کارخانه دخانیات گیلان، اظهار کرد: در دولت آیت‌الله رئیسی انتظار نمی‌رود، مدیری در رأس دخانیات کشور گذاشته شود که به جای مقابله با مافیا و رانت، خود باعث ایجاد رانت و مافیا شود.

وی با اشاره به اینکه 2 هزار ۵۰۰ نیروی بیکار متقاضی حضور در شرکت دخانیات گیلان داریم که در آزمون شرکت کرده‌اند، افزود: چرا باید با وجود این همه متقاضی واجد شرایط که در آزمون شرکت کرده‌اند، تعداد زیادی نیرو بدون ضابطه وارد دخانیات استان شوند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری حقوق مردم، تصریح کرد: به طور جدی پیگیر این موضوع بوده و اجازه نخواهیم داد که بار دیگر به حق مردم گیلان ظلم و اجحاف صورت بگیرد و عده‌ای به عنوان مافیای فساد و منفعت‌طلب در این استان ریشه بدوانند.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از وزیر محترم، سازمان بازرسی کشور و مسئولان استانی انتظار داریم که به این موضوع ورود کنند، گفت: باید در مقابل کسانی که بخواهند با سودجویی و بی‌تعهدی در مسیر اجحاف به کارخانه دخانیات قدم بردارند، ایستاد.

انتهای پیام/1301