گامی مؤثر در حل مشکل همیشگی فاضلاب گیلان/ خاتم وارد شد

تفاهم‌نامه‌های تبادلی بین شرکت آب و فاضلاب گیلان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کشور برای اجرای پروژه فاضلاب ۶ شهر این استان با ارزش سه هزار و هشت هزار میلیارد تومان امضا شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ تفاهم‌نامه‌های اجرا و عملیات احداث باقیمانده پروژه فاضلاب کلان‌شهر رشت و نیز شهرهای فومن، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و آستانه‌اشرفیه، با حضور استاندار گیلان، بین شرکت آب و فاضلاب و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کشور با بیش از هشت هزار میلیارد تومان اعتبار مبادله شد.

قرارگاه خاتم الانبیا فعالیت ۳۰ساله در حوزه آبرسانی به مناطق شهری و روستایی دارد و ۵۰ درصد از مخازن سدهای کشور توسط قرارگاه خاتم اجرایی شده است.

باتوجه‌به نگاه دولت سیزدهم در استان گیلان و تمهید مقدمات و اقدامات شرکت آب و فاضلاب و تأکیدات و پیگیری‌های استاندار، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا به تعهدات خود برای اجرایی‌شدن فاضلاب شهر رشت و نیز شهرهای فومن، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و آستانه‌اشرفیه طی سه سال به‌صورت جهادی عمل خواهد کرد.

تفاهم عملیات احداث باقیمانده پروژه فاضلاب کلان‌شهر رشت با پنج هزار میلیارد تومان و نیز شهرهای فومن، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و آستانه‌اشرفیه با سه هزار و ۶۴۰ میلیارد تومان اعتبار بین شرکت آب و فاضلاب و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کشور منعقد شده و اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/1301