سارقان دستبند ناصر حجازی دستگیر شدند

سه مرد معتاد با بیهوش کردن دو پیشکسوت فوتبال در کمپ ترک اعتیاد، اموال‌شان را سرقت کردند. دزدان حتی به دستبند ناصر حجازی هم رحم نکردند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ هفتم آبان امسال دو مرد که از پیشکسوتان فوتبال بودند به شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه۳۴ تهران رفتند و شکایت کردند که هنگام سرکشی به یک کمپ بیهوش شده و اموال‌شان به سرقت رفته است.

پرونده آن‌ها با دستور قضایی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ارسال شد. ماموران به تحقیقات از این دو پیشکسوت فوتبال پرداختندکه معلوم شد یکی از آن‌ها محسن تهرانی، دروازه‌بان و دیگری جعفر مختاری‌فر، کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان هستند.

محسن تهرانی در تحقیقات پلیسی گفت: یکی از دوستانم کمپی در حوالی خانه‌مان داشت. من و جعفر از سه سال پیش برای کمک به معتادانی که قصد ترک داشتند به این کمپ می‌رفتیم.

خرین باری که به آنجا رفتیم، به ما شربت دادند که پس از خوردن آن بیهوش شدیم. بعد از یک شبانه روز به هوش آمدیم و متوجه سرقت گوشی تلفن همراه، گردنبند طلا و دستبند ناصر حجازی که به من هدیه داده بود، شدیم.

زدان از کارت بانکی‌ام ۱۲میلیون تومان برداشت کرده بودند. با توجه به شکایت این دو پیشکسوت فوتبال، ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران تحقیقات را ادامه داده ومتوجه شدند سه نفر از افرادی که در کمپ بستری بودند، این سرقت را انجام داده و پیش از این‌که صاحب کمپ متوجه ماجرا شود از آنجا متواری شده‌اند. آن‌ها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که چند روز پیش بازداشت شدند. در بازرسی از خانه آن‌ها دستبند یادگاری ناصر حجازی کشف و تحویل مالباخته شد.

فرید، متهم ۲۹ساله در جریان تحقیقات پلیسی گفت: «به خاطر شکست در عشق معتاد شده بودم و با دو دوست معتادم برای ترک به آن کمپ رفته بودیم.

ی‌دانستیم شاکیان وضع مالی خوبی دارند. آن روز مدیر کمپ نبود. تعدادی قرص خواب برداشتم و داخل شربت ریختیم و به هردوی آن‌ها تعارف کردیم. وقتی بیهوش شدند، وسایل‌شان را سرقت کردیم و تا قبل از بهوش آمدن‌شان فرارکردیم و قبل از فروش اموال سرقتی دستگیر شدیم.»

با اعتراف او، دو همدستش نیز بازجویی شدند و به‌همدستی در این سرقت اعتراف کردند. تحقیقات از آن‌ها در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

انتهای پیام/1301