مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

بی‌تفاوتی برخی مداحان به مسائل سیاسی و اجتماعی پذیرفته نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان بی‌تفاوتی برخی مداحان به مسائل سیاسی و اجتماعی پذیرفته نیست، گفت: منفعل بودن برخی مداحان مکتب امام حسین (ع) به هتک حرمت مقدسات و حوادث تلخ کشور مایه تأسف است.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، حجت‌الاسلام سعید مهدوی در نشست مداحان، صدای انقلاب اسلامی و جایگاه مداحان در عرصه جهاد تبیین در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گیلان، اظهار کرد: مداحان پاسدار مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هستند و در این مسیر تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور و استان، افزود: هم عهدی، وفاق و همدلی نیاز جدی جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جایگاه ارزشمند مداحان و ستایشگران الهی، بیان کرد: مداحان دارای اعتبار اجتماعی بالایی هستند و در راستای رسالتشان وظیفه سنگینی دارند.

مهدوی بل بیان اینکه انسان مکرر در معرض آزمایش است، گفت: سربلندی و موفقیت از آزمایش‌های الهی با بصیرت، بینش و آگاهی حصول پیدا می‌کند.

وی با تأکید بر ظهور باورمندی به اعتقادات، افزود: ظهور باورمندی به اعتقادات و ارزش‌های اسلامی منجر به رشد و تعالی انسان می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مداح در سرنوشت سیاسی و اجتماعی جامعه خویش دخیل است، گفت: بی‌تفاوتی برخی مداحان به مسائل سیاسی و اجتماعی پذیرفته نیست.

مهدوی با اشاره به حمله چندبُعدی دشمن به نظام اسلامی، بیان کرد: منفعل بودن برخی مداحان مکتب امام حسین (ع) به هتک حرمت مقدسات و حوادث تلخ کشور مایه تأسف است.

وی با اشاره به بمباران جهانی رسانه‌ای دشمن علیه نظام اسلامی، افزود: دنیای سکولار، فساد و طاغوت با نظام اسلامی مشکل دارد و می‌خواهد ریشه اسلام را بخشکاند.

انتهای پیام/1301