جزئیات چهارمین رویداد سراسری تولیدمحتوای دیجیتال بسیج در گیلان

مسؤول مرکز تولید و نشر محتوای دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان جزئیات چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان را تشریح کرد.

به‌گزارش مجله خبری تپور؛ مهدی حسین پور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مرحله استانی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در گیلان اظهار کرد: در حوزه تولید محتوای انقلابی و ارزشی، خلأهایی وجود دارد که می‌توان با شناسایی فعالان انقلابی این حوزه، خلأها را به حداقل رساند و در این راستا مرحله استانی چهارمین رویداد سراسری تولیدمحتوای دیجیتال بسیج به صورت همزمان با سراسر کشور از تاریخ 25 تا 27 آبان در استان گیلان برگزار خواهد شد.

وی افزود: رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سه روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری با مشارکت اقشار تخصصی بسیج در سه بخش پویانمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود.

مسؤول مرکز تولید و نشر محتوای دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان

مسؤول مرکز تولید و نشر محتوای دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان گفت: هدف از برگزاری این رویداد مهم در استان، کشف و شناسایی استعدادها، تولید محتوا، ارتقای توانمندی‌های فنی و خلاقانه حوزه تولیدات دیجیتال بسیجیان استان، جذب ایده‌های برتر و سازماندهی گروه های تولید محتوا در بستر فضای مجازی است.

حسین پور با اشاره به برگزاری رویداد رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال ادامه داد: افراد برتر این رویداد ضمن دریافت جوایز نفیس، مجوز حضور در مرحله کشوری رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج را دریافت می‌کنند، تأکید کرد: یکی از ضرورت‌های مهم تجاری‌سازی تولیدات و حمایت از تیم‌های تولید محتوا است که امیدواریم در این رویداد زمینه تجاری سازی محصولات در استان فراهم شود.

انتهای پیام/1301