تدوین مدلی مشخص جهت اجرای پروژه رینگ ۹۰ متری

سید امیرحسین علوی شهردار رشت در جلسه شورای معاونین وضعیت اجرای پروژه‌‌های اولویت‌دار را بررسی کرد.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، جلسه شورای معاونین شهرداری رشت، عصر روز یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ با هدف بررسی مشکلات پروژه‌های شهر، میزان پیشرفت فیزیکی آنها، ارائه راهکار مناسب جهت رفع معضلات و موانع موجود، بررسی امور جاری و اجرایی حوزه‌های مختلف شهرداری، همپوشانی برنامه‌ها در بدنه شهرداری به ریاست سید امیرحسین علوی شهردار رشت و با حضور نادر حسینی عضو شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهری برگزار شد.

شهردار رشت در این جلسه  با اشاره به تنظیم پرداختها و تامین مالی پروژه ها عنوان کرد: برای پروژه رینگ ۹۰ متری، جدولی از موضوعات شامل تملک‌های مسیر پروژه، موضوعات مالی و عمرانی، موارد قابل بررسی در منطقه پنج و موارد اولویت دار آن تنظیم گردد.

در این جلسه سید امیر حسین علوی نسبت به تدوین مدلی مشخص برای پروژه رینگ ۹۰ متری تاکید کرد تا روند اجرایی آن تسریع یابد.

وی ضمن تاکید بر این نکته که کلیه جزئیات عمرانی و مالی پروژه‌ها میبایست با برنامه زمانبندی تعیین شده و مشخص باشد، تصریح کرد: لازم است شرحی از موضوعات و اتفاقاتی که تا این لحظه در پروژه‌ها رخ داده و اینکه از این پس قرار است چه مواردی اجرا شود، تهیه گردد.

در ادامه این جلسه سید امیر حسین علوی شهردار رشت به بررسی پروژه‌های اولویت‌دار، میزان پیشرفت فیزیکی پروژه پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان، بررسی روند اجرای پروژه بهسازی محل دفن سراوان، اورهال کارخانه کودآلی، بودجه سالجاری، اصلاح چارت معاونت عمران در مدیریت بحران و نیروهای انسانی پرداخت.

انتهای پیام/۱۳۰۳