200 گیلانی مسافر جام جهانی قطر+ عکس

۲۰۰ بلیط جام جهانی توسط نماینده فدراسیون فوتبال به هوادران گیلانی تحویل داده شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ روز چهارشنبه ۱۸ آبان، تعداد ۲۰۰ بلیط جام جهانی که توسط هواداران گیلانی خریداری شده بود توسط فریبرز محمودزاده نماینده فدراسیون فوتبال و قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان به آن‌ها تحویل داده شد.

علاقمندان گیلانی و هواداران تیم ملی فوتبال ایران، بلیط دیدار‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به صورت رسمی از سایت فدراسیون فوتبال خریداری کرده بودند که جهت سهولت آن‌ها توسط نماینده فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال گیلان در رشت به آن‌ها تحویل داده شد.

گفتنی است، کسانی که تاکنون موفق به دریافت بلیط‌های خود نشده‌اند می‌توانند به دفتر هیأت فوتبال گیلان واقع در مجموعه ورزشی شهید دکتر عضدی رشت مراجعه نمایند.

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره استقبال کم از خرید بلیط جام جهانی گفت باید این موضوع را بررسی کنیم.

البته این ماموریت فدراسیون به طور موازی در شهرهای دیگر هم جریان دارد که در رشت فریبرز محمودزاده مسؤولیت رساندن بلیت‌ها به خریداران را عهده‌دار شده و این کار طبق برنامه ادامه خواهد داشت تا نزدیک به دویست هواداری که در گیلان اقدام به خرید بلیت کرده‌اند بدون مراجعه به تهران بلیت‌های خود را در اختیار بگیرند.

گفتنی است محمودزاده یکی از چهره‌های فعال سازمان لیگ فوتبال ایران طی سال‌های اخیر بوده که چند ماه پیش به یکباره از این سازمان کنار رفت.

انتهای پیام/