اخطار مدیرکل: هیأت‌های ورزشی غیرفعال برکنار می‌شوند

به گفته مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان اکثر هیأت‌های ورزشی استان گیلان کارکرد خوبی دارند اما رؤسا و نواب هیات‌هایی که غیرفعال و بی‌تفاوت هستند را برکنار خواهیم کرد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ جهانبخش آرمان در نشستی با نواب هیات های ورزشی استان گیلان درخشش ورزشکاران در میادین بین المللی را نیازمند پویایی و تلاشی مستمر در ساختار ورزش استان و بویژه هیاتهای ورزشی ارزیابی کرد و گفت : حضور درجلسات استانی و بررسی و ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی لازمه تبیین راهبردها در مسیر موفقیت ورزش استان بوده ودر نتیجه عدم حضور برخی نواب هیات ها قابل چشم پوشی نخواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان واگذاری اماکن ورزش را نیز به موفقیت های ورزشکاران در رشته های مختلف مربوط دانست و افزود: هیات های ورزشی باید در شاخص های فرهنگی و منظور کردن اخلاق و منش پهلوانی بعنوان الگوهای جامعه برترین افراد جامعه باشند.

آرمان در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت ورزش بانوان را متذکر شد و یاد آوردشد: با توجه به اینکه بالغ بر 50 درصد از جامعه هدف ما بانوان هستند باید در واگذاری اماکن ورزشی هم این شاخص درنظر گرفته شود.

وی با تأکید بر اینکه تلاش خواهیم کرد تا تخصیص اعتبار برای هیات های ورزشی بر اساس کارکردها و میزان موفقت آنها از جهت کمی و کیفی باشد، بیان کرد: سالن های ورزشی ویژه بانوان که آقایان بیشترین درآن فعالیت می کردند را به ورزش بانوان اختصاص دادیم.

انتهای پیام/1301