تأکید رئیس کل دادگستری بر حفظ شأن نظارتی شورا

رئیس کل دادگستری گیلان با تأکید بر حفظ شأن نظارتی شورای اسلامی شهر رشت گفت: مردم حقوقی دارند که مدیران شهری باید در راستای تحقق آن تلاش کنند.

ب گزارش مجله خبری تپور از رشت؛ کارگروه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر رشت و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان با تاکید بر اینکه مردم حقوقی دارند که مدیران شهری باید در راستای تحقق آن تلاش کنند، اظهار کرد: حق شهروندان است که هر روز سیمای شهر را زیبا ببینند.

وی با اشاره به اینکه حل معضل زباله سراوان از مهم ترین اولویت های شهرداری می‌باشد، بیان کرد: تفکیک زباله از مبدا هنوز به درستی در شهرستان رشت انجام نمی شود و علی رغم تاکیدات مکرر، اقدامات موثری در این راستا صورت نگرفته است.

رئیس شورای قضایی استان ساماندهی دو رودخانه گوهر رود و زرجوب را نیز از دیگر اولویت های شهری مطرح کرد و افزود: مدیران شهری باید در جلب رضایتمندی مردم، توانایی ها و داشته های خود را بیش از پیش عرضه نمایند.

وی در پایان بر شأن نظارتی شورا تاکید کرد و گفت: اعضای شورا باید بر عملکرد شهردار و مدیران شهری نظارت مستمر داشته و بدون در نظر گرفتن سلایق شخصی و بر پایه خرد جمعی در راستای عمران و آبادی شهر گام بردارند.