مدیر خانه مطبوعات گیلان خبر داد

فردا آخرین روز برگزاری دوره خبرنگار اقتصادی

مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان به برگزاری نخستین جلسه پیشرفته خبرنگار اقتصادی با تدریس دکتر میثم مهرپور اشاره کرد وگفت: آخرین جلسه آموزشی فردا با سر فصل‌های « قانون بودجه ۱۴۰۱، اقتصاد و ظرفیت‌های گیلان» در مرکز آموزش‌های سازمان مدیریت برنامه‌ریزی گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، میلاد ابراهیمی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور رسانه نقش مهمی در کاهش التهاب جامعه دارد، اظهار کرد: در جنگ ترکیبی امروز، دشمن برای اعمال فشار حداکثری به مردم جنگ اقتصادی را نیز در برنامه دارد لذا حضور خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصاد نقش شایانی در مقابله با این جریان دارد.

وی با اشاره به‌ اتمام نخستین دوره آموزشی خبرنگاری اقتصادی در استان گیلان گفت: آموزش کاربردی رسانه از سوی خانه مطبوعات گیلان به صورت جدی برنامه‌ریزی شده و در همین خصوص پر در آغاز دوره آموزشی خبرنگاری با هدف تربیت خبرنگار اقتصادی در گیلان برگزار شد که فردا به اتمام می‌رسد.

مدیر عامل خانه مطبوعات استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه به ادامه‌دار بودن برگزاری چنین دوره‌هایی توسط خانه مطبوعات افزود: به تمامی شرکت‌کنندگان در این دوره آموزش خبرنگاری اقتصادی گواهینامه اعطا می‌شود.

به گفته ابراهیمی این دوره از خبرنگاری اقتصادی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و با حضور اساتید ملی و استانی و در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در رشت برگزار شد.

وی با اشاره به سر فصل‌های نخستین دوره خبرنگاری اقتصادی در استان گیلان بیان کرد: سرفصل‌های دوره مقدماتی شامل آشنایی با مفاهیم اقتصادی و بودجه و تنظیم خبر اقتصادی  در مرداد ماه و دوره پیشرفته با سرفصل های جریان شناسی و اقتصاد سیاسی ایران، اقتصاد اسلامی، قانون بودجه ۱۴۰۱، اقتصاد و ظرفیت‌های گیلان در آبان ماه برگزار شد.

مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان به برگزاری نخستین جلسه پیشرفته خبرنگار اقتصادی با تدریس دکتر میثم مهرپور اشاره کرد وگفت: آخرین جلسه آموزشی فردا با سر فصل‌های « قانون بودجه ۱۴۰۱، اقتصاد و ظرفیت‌های گیلان» در مرکز آموزش‌های سازمان مدیریت برنامه ریزی گیلان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹