جوان رودسری مادر و همشهری خود راکشت/ قاتل دستگیر شد

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری قاتل 27 ساله در شهرستان رودسر خبر داد و گفت: پسر خانواده پس از قتل مادر و مضروب کردن پدر، برادر و یکی از همسایگان، متواری و در داخل شهر رودسر نیز مرتکب قتل یک شهروند شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ مجید رسول‌زاده فرساد امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری قاتل 27 ساله در شهرستان رودسر خبر داد و اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فروریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد در منطقه رامدشت شهر رودسر، بلافاصله مأموران کلانتری 11 امام به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد پسری 27 ساله با قتل مادر و مضروب کردن پدر، برادر و یکی از همسایگان به‌وسیله داس، قمه و چاقو از محل متواری شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مصدومان توسط یگان‌های امدادی به بیمارستان منتقل شدند اظهار گفت: دستگیری قاتل بلافاصله در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رسول‌زاده افزود: متهم پس از متواری شدن در یکی از خیابان‌های شهر رودسر، یک شهروند 49 ساله را نیز با آلات قتاله همراه خود به قتل رسانده و از محل متواری شده بود.

وی به اقدام فوری پلیس شهرستان رودسر و شناسایی مخفیگاه متهم پس از یک ساعت از وقوع قتل در یکی از روستاهای شهرستان رودسر اشاره کرد و گفت: قاتل پس از هجوم به سمت مأموران با شلیک مستقیم به پا مجروح، دستگیر و با تمهیدات امنیتی به بیمارستان منتقل شد.

به گفته معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان، علت و انگیزه قاتل از ارتکاب قتل در حال بررسی است.

انتهای پیام/1301