وزیر صمت نباید قربانی صنعت خودرو شود

به گفته عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مشکلات صنعت خودرو به نوع ساختار مدیریتی این بخش بر می‌شود نباید وزیر صمت در این راه قربانی شود چون با تغیییر مدیریت، مشکلات این حوزه حل نمی شود.

به گزارش مجله خبری تپور؛ غلامرضا مرحبا در مورد طرح استیضاح وزیر صمت اظهار کرد: یکی از دلایل استیضاح وزیر صمت به بخش صنعت خودرو بر می گردد، اما نباید وزیر صمت در این راه قربانی شود چون با تغییر مدیریتی مشکلات این صنعت حل نخواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی مخالف استیضاح فاطمی امین هستم، بیان داشت: صنعت خودرو نیاز به تغییر نگرش و تفکر در سطح مدیریت صنعتی و تجاری کشور دارد و با تفکر حاکم در این بخش اگر صدها وزیر هم تغییر کند،تغییری در بهبود وضعیت این صنعت ایجاد نخواهد شد.

نماینده مردم آستارا بیان کرد: باید به فکر تغییر ساختاری در نوع نگرش و مدیریت صنایع از جمله صنعت خودرو باشیم در حال حاضر فاطمی امین کار خود را به درستی انجام می‌دهد ما هم از وی حمایت می‌کنیم، اما تصمیم اصلی را نمایندگان در صحن علنی مجلس خواهند گرفت.

به گزارش ایرنا، جلسه بررسی طرح استیضاح سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا سه شنبه ۱۰ آبان برگزار می‌شود و این در حالی است که برخی از نمایندگان متقاضی استیضاح، امضا خود را پس گرفتند و فضای مجلس هم با توجه به شرایط کشور مثبت است و نشان می دهد که مخالفان طرح استیضاح وزیر صمت در اکثریت هستند.