پیمانکار پروژه رینگ ۹۰ متری نباید درگیر مسائل ریز پروژه شود

شهردار رشت با تاکید بر رفع هر چه سریعتر مسائل خرد در حوزه پروژه رینگ ۹۰ متری، گفت: شناسنامه ملکی در محدوده منطقه پنج شهری، برنامه‌ریزی جهت تملک اراضی و آماده‌سازی اسناد فراخوان با مدل مالی و اقتصادی پروژه رینگ ۹۰ متری هر چه سریعتر اجرایی شود.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، سید امیرحسین علوی در جلسه حوزه رینگ ۹۰ متری ضمن تاکید بر تعیین شناسنامه ملکی املاک واقع در پروژه رینگ ۹۰ متری در محدوده منطقه پنج شهری، اظهار کرد: برآوردهای پروژه در بحث مطالعات، برنامه‌ریزی جهت تملک اراضی و آماده‌سازی اسناد فراخوان با مدل مالی و اقتصادی از مواردی است که به شدت روی انجام و سرعت بخشی به آن‌ها تاکید دارم.

شهردار رشت بزرگترین موانع اجرای پروژه رینگ ۹۰ متری را تعیین تکلیف اراضی واقع در سپیدرود خواند و با بیان اینکه املاک کوچک باید با منابع نقدی تامین شوند، افزود: پیمانکار پروژه نباید درگیر مسائل ریز پروژه شود و انتظار داریم که موانع هر چه سریعتر شناسایی و برطرف گردند.

علوی در ادامه ضمن تاکید بر شروع تملک اراضی پروژه رینگ ۹۰ متری، گفت: اسناد فراخوان باید با مدل مالی و اقتصادی در اسرع وقت آماده‌سازی شود، همچنین انتظار داریم که اراضی قابل واگذاری هم سریعا مشخص و موانع و مسائل خرد هرچه سریعتر برطرف گردد.

وی در خصوص پروژه ساختمان فرهنگی ساختمان گیل، خاصه در حوزه ابنیه و تاسیسات برقی و مکانیکی آن مواردی را متذکر شد و بر لزوم خرید تجهیزات برای سالن‌های آماده شده این ساختمان و شروع فصل جدیدی از همکاری‌ها در مجموعه شهرداری رشت تاکید کرد.

به گزارش تپور، در پایان هر یک از معاونین، مدیران مربوطه و مشاورین این پروژه‌ها به نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

انتهای پیام/۱۳۰۳