موفقیت ورزشکاران ماسالی درمسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه‌های بسیج گیلان

رئیس اداره ورزش و جوانان ماسال با اشاره به مسابقات پاورلیفتینگ برگزار شده در این شهرستان توسط بسیج، گفت: این مسابقات با حضور ۱۰۰ لیفتر در قالب ۲۸ تیم با حضور داوران بین‌المللی و ملی در سالن حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپور، رئیس اداره ‌ورزش وجوانان شهرستان ماسال درگفت‌وگو با تپور در خصوص این رقابت‌ها اظهار کرد: مسابقات پاورلیفتینگ با لوازم و بدون لوازم قهرمانی باشگاه‌های بسیج استان گیلان ۳۰شهریور با همکاری هیئت بدنسازی و پرورش اندام گیلان باحضور ۱۰۰ لیفتر در قالب ۲۸ تیم با حضور داوران بین‌المللی و ملی در سالن حاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

شیرین سوات‌پور افزود:حضور ورزشکاران این رشته ورزشی از شهرستان ماسال مایه بسی خرسندیست که خوشبختانه توانستند عناوین خوبی را در این رقابت‌ها ازآن خود کنند.

وی تشریح کرد: علی جمالزاده، محمدرضا افروشته، جوادمیانبری، محمدمهدی قلی‌پور، جابرجمالزاده ورزشکاران ماسالی شرکت کننده در این مسابقات بودند که در وزن‌های مختلف موفقیت‌های چشمگیری را رقم زدند که این اتفاق را به جامعه ورزش دوست شهرستان ماسال تبریک گفته وبرای این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت‌های بیشتر را داریم.

نویسنده:مینارضائی

انتهای پیام/۱۳۰۳