دادستان بندرانزلی: ۴ متهم در حادثه آتش‌سوزی تالاب بندرانزلی دستگیر شدند+فیلم

دادستان بندر انزلی از دستگیری ۴ متهم در حادثه آتش سوزی تالاب بندرانزلی خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از بندرانزلی، دادستان بندرانزلی با بیان اینکه برای ۴ متهم مذکور تشکیل پرونده شده و در حال انجام تحقیقات مقدماتی است اظهار کرد: طبق ماده ۶۷۵ قانون مجازات اسلامی، افرادی که قصد دست درازی به اموال بیت المال را دارند و هدفشان تصرف اموال دولتی است به حبس از یک تا پنج سال محکوم می‌شوند.

سبحانی با اشاره به مجازات در نظر گرفته شده برای چنی افرادی در قانون مجازات اسلامی، تصریح کرد: دستگاه قضایی به موجب و ماده ۲۰ قانون هوای پاک از حیث آلودگی زیست محیطی جرم انگاری کرده است و به موجب قسمت اخیر ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات با متخلفین برخورد خواهد کرد دادستان بندر انزلی تاکید کرد دستگاه قضا اجازه تصرف یک وجب از اموال دولتی را به احدی نخواهد داد و اجرای این مجازات‌ها در جهت پیشگیری از جرم خواهد بود.

به گزارش تپور، تالاب بین‌المللی انزلی یکی از مهمترین تالاب‌های کشور است که همواره مورد سوء استفاده سودجویان قرار گرفته و دچار حریق می‌شود.

با تاکیدات اسدالله عباسی نماینده عالی دولت در گیلان مقرر شد تا در آینده‌ای نزدیک یک پایگاه امداد هوایی در استان گیلان ایجاد شود تا در این مواقع با مشکل مواجه نشویم.

انتهای پیام/1303