شهرک‌های صنعتی گامی به سوی توسعه پایدار

همزمان با آغاز هفته دولت و برپایی نمایشگاهی با عنوان "نمایشگاه هفته دولت"در پیاده راه فرهنگی مرکز استان گیلان، مسئولان شرکت شهرک های صنعتی با استقرار در این نمایشگاه آماده ارائه مشاوره و اطلاع رسانی برای رفع دغدغه های صنعتگران هستند.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، همزمان با آغاز هفته دولت و برپایی نمایشگاهی با عنوان “نمایشگاه هفته دولت”در پیاده راه فرهنگی مرکز استان گیلان، مسئولان شرکت شهرک های صنعتی با استقرار در این نمایشگاه آماده ارائه مشاوره و اطلاع رسانی برای رفع دغدغه های صنعتگران هستند.

مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با اشاره به آغاز به کار نمایشگاه هفته دولت از دوم شهریور ماه در پیاده راه فرهنگی رشت، گفت: از ابتدای هفته دولت غرفه ای در میدان شهرداری رشت به شرکت شهرک های صنعتی استان اختصاص داده شده است و بولتن ها و بروشورهایی از دستاوردها و توانمندی ها و خدمات شرکت شهرک های صنعتی استان با شعار شهرک های صنعتی گامی به سوی توسعه پایدار در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

وی با تأکید بر استقرار معاونین و کارشناسان متخصص شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در این نمایشگاه گفت: کارشناسان ما با ارائه بروشورهایی جامع از اطلاع رسانی ها، آماده ارائه مشاوره، کمک و راهنمایی به سرمایه‌گذاران و صنعتگران در جهت حل مشکلات و دغدغه های آنها و ارتقای صنعت استان هستند.

وی افزود: در آخرین روز از هفته دولت نیز، میز خدمت برای پاسخگویی به مراجعات مردمی در همین مکان مستقر می‌گردد.

گفتنی است تا پایان هفته دولت صبح‌ها از ساعت ۹الی ۱۳و عصرها از ساعت ۱۷الی ۲۰در محل پیاده راه فرهنگی رشت آماده بازدید مردم است.

انتهای پیام/۱۳۰۳